Najlepsi pływacy uczą się w "Jedynce"

Pływanie, Najlepsi pływacy uczą Jedynce - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 06/11/2014 07:30

Wczoraj (5.11) na pływalni miejskiej przy ul. Kaliskiej przeprowadzono Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafecie pływackiej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział tylko dwie szkoły podstawowe.

 

 


Rywalizacja na pływackim torze spotkała się z zadziwiająco niewielkim zainteresowaniem wśród podstawówek. W samym mieście jest ich sześć, ale w tegorocznych igrzyskach składy wystawiły tylko łowicka "Jedynka" i "Dwójka". Zastanawiające, że jedynie dwie szkoły z całego powiatu są w stanie skompletować ośmioosobowe drużyny pływaków. A przecież o korzystnym wpływie pływania na rozwój młodego człowieka nikogo nie trzeba szczególnie przekonywać.

W obu wyścigach, zarówno sztafet dziewcząt, jak i chłopców, zwyciężyli uczniowie SP 1. Na drugim miejscu uplasowały się zespoły SP 2. Poza konkurencją wystartowały także kolejne dwie drużyny "Jedynki", które dopłynęły na trzeciej pozycji. Co ciekawe, najlepszy czas osiągnęły uczennice z SP 1, które popłynęły lepiej od swoich kolegów ze szkoły.

W zawodach rejonowych wystąpią dwie pierwsze reprezentacje z każdego startu.

Wyniki:
Dziewczęta
:
1. SP 1 Łowicz 2:48,90 min
2. SP 2 Łowicz 3:05,90
3. SP 1 II Łowicz (PK) 3:16,40

Chłopcy:
1. SP 1 Łowicz 3:03,32 min
2. SP 2 Łowicz 3:03,41
3. SP 1 II Łowicz (PK) 3:12,55

Składy zwycięskich reprezentacji SP 1 Łowicz:
Dziewczęta: Kruszyńska Laura, Śliwińska Malwina, Wosiewicz Julia, Czubik Bogusława, Kazuń Wiktoria, Seferyniak Klaudia, Wach Weronika, Deka Emilia.
Chłopcy: Deka Filip, Bednarski Filip, Kutkowski Maciej, Wilk Dominik, Grzegorek Wiktor, Graczyk Paweł, Jakubowski Filip, Janusz Wiktor.
Nauczycielami wychowania fizycznego są Iwona Górska i Robert Graczyk.

Najlepsi pływacy uczą się w "Jedynce" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama