„Namaluj” obraz metodą decoupage – warsztaty

Portal lowicz24.eu 20/10/2019 15:24

W dzisiejszym dniu (20 październik) w Muzeum w Łowiczu odbyły się warsztaty „Namaluj” obraz metodą decoupage.

Na dzisiejszym kursie obecne były głównie osoby początkujące, które jeszcze nigdy nie wykonywały żadnych prac decoupage i niekoniecznie przejawiały zdolności plastyczne.

Ale wiadomo, liczą się chęci i okazało się, że technika ta jest naprawdę prosta i można naprawdę się jej szybko nauczyć!

Podczas zajęć uczestnicy wykonywali obrazy, wykorzystując papier decoupage łódzkiej firmy ITD Collection, z wybranymi motywami malarskimi, farby akrylowe i dekoracyjne szablony.

 

 

 

„Namaluj” obraz metodą decoupage – warsztaty komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama