Nasza kuracja to nie typowa dieta, to styl życia!

Porady zdrowotne, Nasza kuracja typowa dieta życia! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 14/03/2018 12:45
Martyna Czekalska

Do tej pory próbowałaś różnych diet, jednak zawsze kończyły się one efektem jo-jo? Masz dosyć niesmacznych, skomplikowanych posiłków i ciągłego uczucia głodu? Szukasz trwałego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Czas wyjść poza dotychczasowy schemat. Pozbądź się zbędnych kilogramów łatwo i skutecznie!

Jak to działa?

Pomagamy w walce z nadwagą i otyłością, ale również z innymi dietozależnymi dolegliwościami, takimi jak zbyt niska masa ciała, problemy ze strony układu pokarmowego, podwyższony cholesterol, itp. Pomoc uzyskają również osoby z chorobami tarczycy, cukrzycą, insulinoopornością oraz innymi schorzeniami, które mogą przyczyniać się do wzrostu masy ciała. Pod opieką mamy kobiety i mężczyzn, jak i dzieci powyżej szóstego roku życia – mówi mgr Justyna Mierzejewska, dietetyk Naturhouse w Łowiczu.

Naturhouse to największa w Polsce sieć Gabinetów Dietetycznych, w których wsparcie podczas kompleksowych kuracji oferują dyplomowani dietetycy.

Naszym atutem jest KOMPLEKSOWOŚĆ w przystępnej cenie. Kuracja Naturhouse to połączenie kilku elementów, dzięki którym otrzymujemy skuteczne i trwałe rezultaty:

– stałą opiekę dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych, dzięki którym utrzymujemy wysoki poziom motywacji i monitorujemy efekty, stale dopasowując dietę i suplementację do aktualnych wyników;

– indywidualnie dobrany plan żywieniowy dopasowany do potrzeb danego organizmu;

– suplementacja na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych, o prozdrowotnym działaniu, pomagająca w osiągnięciu założonych efektów.

Nasza kuracja to nie typowa dieta, to styl życia. Jedzenie staje się przyjemnością, a jednocześnie paliwem, dzięki któremu funkcjonujesz prawidłowo, świetnie się czujesz, wyniki Twoich badań poprawiają się, a dodatkowo chudniesz w zdrowym tempie – tłumaczy dietetyk Naturhouse.

Rola specjalisty

Osoby odchudzające się pod okiem dietetyka podczas regularnych cotygodniowych wizyt zdecydowanie częściej osiągają optymalną wagę ciała, w stosunku do osób odchudzających się na własną rękę lub, które korzystały z pomocy specjalisty raz na 3 tygodnie lub rzadziej – mówi mgr Justyna Mierzejewska. Rola specjalisty, który poprowadzi Cię przez całą kurację, jest nieoceniona.

Podczas pierwszej wizyty dietetyk dokona specjalistycznych pomiarów (m.in. badania poziomu tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej, wieku metabolicznego) oraz przeprowadzi szczegółowy wywiad uwzględniający Twoje choroby, zażywane leki, tryb życia i nawyki fizjologiczne. Dzięki temu specjalista ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę, uwzględniając przy tym Twoje potrzeby i stan zdrowia.

Dotychczasowe diety zaczerpnięte z książek, gazet i Internetu mogą tylko zniechęcić do walki o szczupłą sylwetkę, gdyż nie uwzględniają Twoich preferencji. Ponadto pamiętaj, że kolejne próby odchudzania „na własną rękę” zapewne zwolniły Twój metabolizm. Specjalista pomoże Ci uporać się z tymi problemami. Dietetyk sprawi, że odchudzanie będzie przyjemnym i zdrowym procesem, który doda Ci sił i energii oraz poprawi nie tylko Twój wygląd, ale i samopoczucie.

Szybko nie znaczy dobrze

Popularne metody na pozbycie się zbędnych kilogramów dają szybki ale krótkotrwały efekt, siejąc przy tym spustoszenie w naszych organizmach. Zdrowe, skuteczne i trwałe odchudzanie, to takie gdy ubywa nam 0,5 – 1 kilograma tygodniowo, zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – przekonuje dietetyk Naturhouse Justyna Mierzejewska. Jednym z najtrudniejszych momentów w trakcie diety odchudzającej jest zatrzymanie spadku wagi, co często idzie w parze ze zmniejszeniem się naszej motywacji. Wsparcie specjalisty, który wytłumaczy przyczyny chwilowego zastoju, opracuje na ten czas plan żywieniowy i przede wszystkim podtrzyma Twoją motywację, gwarantuje, że waga znów zacznie spadać.

Niezależnie od tego, jakiej kuracji potrzebujesz: odchudzającej, oczyszczającej, wspomagającej pracę przewodu pokarmowego, poprawiającej trawienie – korzystając ze wsparcia dietetyka Naturhouse zyskasz coś więcej: nauczysz się jak jeść zdrowo i żyć szczęśliwie.

Jeśli nie jesteś pewien czy potrzebujesz pomocy specjalisty - skorzystaj z bezpłatnej kon­sultacji dietetycznej – wystarczy umówić się tele­fonicznie.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Łowiczu
Galeria Łowicka I piętro
Ul. Stanisławskiego 10
Tel. 731 221 203

Nasza kuracja to nie typowa dieta, to styl życia! komentarze opinie

  • Klijent - niezalogowany 2018-03-18 09:49:50

    Tam to schudnie ale portfel. naciaganie ludzi na pieniadze. 130zl tygodniowo to nie miesce dla zwyklych ludzi.

  • gość 2018-03-19 14:53:23

    pieczarkowa zupa w proszku, którą pani dietetyk tak chętnie daje to chemia w czystej postaci, a indywidualny plan to taki sam gotowy wydruk dla mnie jak i dla moich kolezanek z pracy, byłam, dziekuje.

  • gość 2018-03-27 12:47:28

    Dajcie se siana z tymi dietami cud. Głpich i naiwnych nie brakuje, ale trzeba o tym pisać. Takie ceny to w krajach gdzie ludzie dostatnio żyja.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama