Nauczyciele konta uczniowie w ZSP 3

Edukacja, Nauczyciele konta uczniowie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/12/2014 11:49

W przeddzień Mikołajek w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbył się dziś (5.12) mecz piłki siatkowej, w którym zmierzyli się nauczyciele oraz ich wychowankowie.

 

 

 

W zespole nauczycieli wystąpili: Arkadiusz Anyszka, Dariusz Balcerzak, Sabina Kędzior, Halina Kępka, ks. Marcin Moks oraz Justyna Rutkowska. Po drugiej stronie siatki w skład reprezentacji uczniów weszli: Daniel Siekiera, Jakub Jakubczyk, Izabela Koprowska, Klaudia Białek, Agata Wolińska, Paulina Lisiewska, Adrian Sikorski, Michał Błędowski, Arkadiusz Szurek oraz Rafał Stokowski.

 

W pojedynku lepsi okazali się nauczyciele, którzy wygrali w setach 2-1. Taka forma świętowania Mikołajek jest w szkole przy ul. Powstańców bardzo popularna i odbywa się co roku. Jak na Mikołajki przystało w placówce nie mogło zabraknąć dziadka z białą brodą, choć dziś był on w nieco młodszym wydaniu. Uczniowie chętnie wykonywali sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.


Więcej zdjęć tutaj.

Nauczyciele konta uczniowie w ZSP 3 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama