Neo-Nówka ponownie w Łowiczu. Wygraj bilety! [KONKURS - WYNIKI]

Konkursy, Nówka ponownie Łowiczu Wygraj bilety! [KONKURS WYNIKI] - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 22/10/2019 11:35
Mirka Czubak

Znany i lubiany kabaret po raz kolejny zawita do Łowicza. Tym razem z przezabawnym programem „Żywot Mariana”. Czytelnicy naszego portalu mają szansę zdobyć bilety na ten występ!

Grupa Neo-Nówka to jedna z najbardziej znanych formacji kabaretowych. „Żywot Mariana” – to jej najnowsze dzieło. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres.

Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Spotkanie z Neo-Nówką w Łowiczu odbędzie się już w piątek, 25 października o godzinie 17.30 w hali OSiR nr 1. Bilety (już nieliczne) dostępne online na biletowakasa.pl lub do wygrania w naszej zabawie.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia. Trafią one do dwóch osób, które jako pierwsze 23 października o godzinie 13.00 przyślą do nas maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Pod jaką nazwą funkcjonowała grupa przez pierwsze kilka miesięcy działalności ?

Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected]. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie, dlatego wysyłając maila należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. W tytule wiadomości należy wpisać Neo-Nówka.

Wyniki podamy w tym poście w czwartek. Jeśli bierzesz udział w konkursie, koniecznie przeczytaj regulamin zamieszczony w pliku poniżej.

WYNIKI

Miło nam poinformować, że najszybciej prawidłową odpowiedź na nasze pytanie przysłali:

Magdalena Nowińska oraz Damian Białecki. Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór zaproszeń do naszego biura ul. Słowackiego 22.

Grupa Neo-Nówka przez pierwsze miesiące swojej działalności przyjęła nazwę To-Niemy! I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zabawę. Zalaliście naszą skrzynkę mailową masą wiadomości.
 

Załączniki

Neo-Nówka ponownie w Łowiczu. Wygraj bilety! [KONKURS - WYNIKI] komentarze opinie

  • gość 2019-10-23 08:30:43

    Neo-Nówka chyba lubi Łowicz )

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama