6°C lekkie zachmurzenie

Nie zwlekaj ze zmianą swojej diety na zdrową! (art. spons.)

Art. sponsorowany, zwlekaj zmianą swojej diety zdrową! spons - zdjęcie, fotografia

Pani Ania w ciągu 2 miesięcy schudła 9 kg! Wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych, odpowiednio dobrane suplementy diety oraz regularne spotkania z dietetykiem Naturhouse pozwoliły na osiągnięcie takiego efektu.

Zanim Ania trafiła do Naturhouse, wiele razy próbowała rozmaitych diet. Za każdym razem powtarzał się ten sam scenariusz: najpierw głodówka, dzięki której udawało się zrzucić kilka kilogramów, później powrót do starych nawyków i niechcianej wagi. Zmęczona nieustanną walką o wymarzoną figurę postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty i tak trafiła pod opiekę dietetyka z Centrum Naturhouse w Łowiczu.

Ania przed rozpoczęciem kuracji nie była osobą otyłą, jednak nie czuła się dobrze ze swoją sylwetką. Po przeprowadzeniu wywiadu i szczegółowych pomiarów wspólne ustaliłyśmy cel kilogramowy, do którego będziemy dążyć podczas kuracji – opowiada dietetyk Naturhouse w Łowiczu Justyna Wójcik-Bogacz. Zazwyczaj samodzielne próby odchudzania kończą się fiaskiem – niesmaczna dieta, brak oczekiwanych efektów czy ciągłe uczucie głodu powodują, że początkowy zapał z czasem słabnie i porzucamy swoje założenia – zauważa Justyna Wójcik-Bogacz. Zazwyczaj chcemy pozbyć się nadmiaru kilogramów szybko i drastycznie, a należałoby znaleźć i wyeliminować przyczynę ich gromadzenia - aby zniknęły i już nigdy do nas nie powróciły – dodaje specjalistka.

Odchudzanie jest procesem, który trwa, dlatego tak ważne jest założenie realnego i możliwego do osiągnięcia celu, a podstawą skutecznej redukcji wagi jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych. Sposób odżywiania Pani Ani przed kuracją daleki był od ideału. - Wcześniej czułam się ociężała i spuchnięta. Od rana uważałam na to co jem, jednak później sięgałam po kaloryczne przekąski i gazowane napoje. Dopiero dzięki spotkaniom z dietetykiem uświadomiłam sobie jakie błędy popełniałam. Teraz przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania nie sprawia mi żadnych trudności - przyznaje Ania i dodaje, że nie zamierza zmarnować tego, co udało jej się osiągnąć. Wiem, że czasem można pozwolić sobie na pewne odstępstwa, ale na co dzień jem zdrowo - dodaje.

Nasza bohaterka nie tylko zmieniła własne życie, ale zdrowe nawyki wprowadziła też w swoim domu. Rodzina, która przez cały czas kuracji była dużym wsparciem dla Ani ze smakiem zjada nowe potrawy przyrządzane według przepisów Naturhouse. – Warto zawczasu pomyśleć o swoim zdrowiu i wyglądzie, nie zwlekać ze zmianą nawyków żywieniowych do momentu kiedy osiągniemy poważną nadwagę. Cieszy mnie to, że co raz więcej klientów rozpoczynających kurację w Naturhouse to osoby, tak jak Ania, które nie są otyłe, a takie, które chcą zredukować swoją wagę o kilka/kilkanaście kilogramów, aby osiągnąć efekt szczupłej sylwetki - przekonuje dietetyk Naturhouse.

Wypróbuj sprawdzoną metodę!

Metoda Naturhouse jest bardzo prosta i kompleksowa. Zamiast testować na sobie kolejne diety cud, zgłoś się do specjalisty. Dietetyk Naturhouse na podstawie dokładnych pomiarów i wywiadu żywieniowego dobierze indywidualną dietę wspartą naturalną suplementacją, a cotygodniowe wizyty kontrolne pomogą utrzymać wysoką motywację. Przekonaj się, że odchudzanie nie musi być trudne!
Nie zwlekaj ze zmianą swojej diety na zdrową! Jeśli niepokoi Cię wzrastająca masa ciała i z tego powodu nie jesteś zadowolona z własnego wyglądu, umów się na bezpłatną konsultację z Dietetykiem Naturhouse.

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=lowicz


Centrum Dietetyczne Naturhouse

Łowicz, Galeria Łowicka

ul. Stanisławskiego 10

tel. 731 221 203

 

[2.12]

Nie zwlekaj ze zmianą swojej diety na zdrową! (art. spons.) komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.