Niebawem rozpocznie się remont baszty gen. Klickiego

Inwestycje, Niebawem rozpocznie remont baszty Klickiego - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/09/2017 14:00
Katarzyna Gajda

Do 17 listopada potrwają prace konserwatorskie przy baszcie gen. Stanisława Klickiego w Łowiczu. Remont został zlecony lokalnemu Zakładowi Projektowo-Remontowo-Budowlanemu.

W miniony piątek (1.09) w Urzędzie Miejskim rozstrzygnięto przetarg na remont zabytkowej baszty gen. Klickiego w Łowiczu. Wpłynęło siedem ofert, z czego jedna został odrzucona. Po ocenie pozostałych komisja postanowiła wybrać tę złożoną przez Zakład Projektowo-Remontowo-Budowlany z Łowicza.

Firma m.in. uzupełnienie ubytków w fugach, wzmocnienie pęknięć widocznych na elewacji wieży, malowanie stolarki okiennej oraz remont trzeciej kondygnacji baszty wyceniła na 144.033,00 zł, udzielając jednocześnie 60-miesięcznej rękojmi na wykonane prace.

Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków miejskich oraz dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi (37.500 zł). Remont zabytkowej budowli wzniesionej z polecenia gen. Stanisława Klickiego zakończy się w drugiej połowie listopada.

 

Niebawem rozpocznie się remont baszty gen. Klickiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama