16°C mgła

Nieborów: Skoda dachowała w rowie [VIDEO]

Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło dziś, 7 sierpnia na drodze krajowej nr 70 w Nieborowie. Kierowca i pasażerka trafili do szpitala w Łowiczu.

Przed godziną 7 rano służby ratunkowe został poinformowane o wypadku samochodu osobowego. Jako pierwsi na krajową siedemdziesiątkę w Nieborowie przybyli policjanci, którzy przystąpili do pomocy w wydostaniu się ze skody kierowcy i pasażerce.

Auto jechało od Skierniewic w kierunku Łowicza. W pewnym momencie zjechało na przeciwny pas ruchu wprost na barierki. Wybiło się na nich wpadając do rowu, po drodze koziołkując. Pojazdem podróżowali 25-latek (kierowca) i 23-latka (pasażerka). Oboje są mieszkańcami powiatu łowickiego.

Kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani do szpitala w Łowiczu. Kierujący nie wymagał hospitalizacji i opuścił placówkę zdrowia, pasażerka pozostała w Zespole Opieki Zdrowotnej.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przyczyną wypadku mogło być zaśnięcie kierowcy. Niewykluczone, że przyczyniła się do tego także prędkość.

Nieborów: Skoda dachowała w rowie [VIDEO] komentarze opinie

 • gość 2018-08-07 21:03:04

  To trzeba naprawdę umieć. Ale umieją Ci co nie brali kursu "rowerem za krowami". Jakby wzieli taki kurs to by nie dachowali. A tak szpital blacharz i chyba w przyszłości co najmniej mandat. W tym wieku zasnąć tylko po imieninach lub gadane przez komórę. Che che, che.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-07 21:11:48

  No akurat uczestnikom wypadku pomocy udzielili inni kierowcy. Nie Policja. Więc może warto trzymać się faktów i weryfikować publikowane informacje.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-07 23:13:42

  Darujcie sobie głupie komentarze... wazne, ze żyją i z tego wyszli..

 • Gość - niezalogowany 2018-08-08 13:05:07

  Wracali po nocy z pracy, więc zamknij ryj, ze swoimi mało ambitnymi wnioskami .

 • Gość - niezalogowany 2018-08-09 10:13:42

  Proszę dziennikarzu Łowicz 24 o potwierdzenie informacji bo obie osoby zostały w szpitalu. Piszecie tylko żeby coś pisać !!!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się