15°C bezchmurnie

Niedziela z Dawidem Kwiatkowskim i Video - Dni Łowicza 2017

Było naprawdę gorąco! Tak w skrócie można podsumować to, co dziś (18 czerwca) działo się na łowickiej scenie oraz Starym Rynku, podczas drugiej odsłony Dni Łowicza. Pojawili się na niej grupa artystyczna Pamparampa, lokalna kapela The Thrill, Dawid Kwiatkowski i zespół Video.

Słoneczna, letnia pogoda sprawiła, że frekwencja podczas niedzielnej odsłony Dni Łowicza była dużo większa niż dzień wcześniej. Najwięcej osób przybyło by posłuchać koncertu zespołu Video. Wojtek Łuszczykiewicz wspólnie z kolegami zaśpiewał m.in. „Idę na plażę”, „Szminki róż”, „Środa czwartek” oraz „Przez twe oczy zielone” i „Uciekaj moje serce”. Po koncercie w rozmowie z nami przyznał, że lubi robić swoim kolegom takie dowcipy, kiedy nawet oni sami nie wiedzą, co mogą usłyszeć podczas występu.

 

Wcześniej zaprezentował się Dawid Kwiatkowski. Miasto nad Bzurą wpisało się w trasę koncertową Countdown, podczas której artysta promuje materiał m.in. z najnowszej, czwartej płyty "Element". Młody wokalista zgromadził pod sceną tłumy fanek, które przyjechały do Łowicza z różnych miejsc w Polsce. Nastoletnia widownia śpiewała ze swoim idolem niemal każdą piosenkę, zaś tym wspólnym wykonaniom towarzyszyły okrzyki, piski, radość i łzy. Dawid Kwiatkowski bardzo szybko zjednał sobie widownię. Niestety, napięty grafik artysty nie pozwolił mu zostać po koncercie i spotkać się z fanami. Rewanżem za to był poniekąd długi występ Kwiatkowskiego na łowickiej scenie.

 

Wystąpili na niej również lokalny zespół coverowy The Thrill oraz Kwartet Pamparampa. Ten ostatni przyjechała do Łowicza, by wystąpić dla najmłodszych, którzy ochoczo włączyli się w wspólną zabawę z Anną Ścigalską, Joanną Pałucką, Grzegorzem Kuciasem i Stefanem Każuro.

W trakcie imprezy na scenie pojawili się również uczestnicy 24 Godzinnej Sztafetowej Pielgrzymki Biegowej do Częstochowy.

 

Dni Łowicza po dwuletniej przerwie wróciły do kalendarza miejskich imprez. Mieszkańcy, z którymi udało nam się porozmawiać twierdzili, że to dobry pomysł. Świadczyć o tym może choćby frekwencja, która dopisała szczególnie podczas wczorajszej odsłony zabawy na Starym Rynku.

 

 Zachęcamy do oglądania obszernej galerii zdjęć.

Niedziela z Dawidem Kwiatkowskim i Video - Dni Łowicza 2017 komentarze opinie

  • Kwiatonator9893 - niezalogowany 2017-06-19 16:17:22

    Jakbyście byli niewtajemniczeni.. Dawida płyta nie nazywa się 'Element' tylko również countdown xddd a no oczywiście dopowiadając nie tylko fanki ale również pojawiło sie paru fanów i spiewaliśmy wszystkie piosenki a nie 'niemalże wszystkie' i pomijając ze przedstawiliście nas jako niewychowane dzieci które piszczą zamiast poprostu że sie bawimy itd a Dk nie zjednał publiczności bo wiekszość osób ( ktorych mieliście na myśli pisząc nastolenia widownia chociaż z tyłu stało dużo starszych osób jak również np przede mną w drugim rzędzie) tylko my już z nim byliśmy zjednoczeni xdd więc noo.. Te Łowickie wpisy w internetah haha zanim coś napiszecie moglibyście trochę się zorientować w sytuacji.. A jednak najwięcej osób przyjechało na Dawida i panowała wtedy super atmosfera oczywiście na video też było fajnie ale również 1/4 osób poprostu została chwile na nich ponieważ np czekali na autobus więc nie powiedziałabym że video było główną atrakcją tylko raczej z Dk stali równo.. Ale poza tym artykuł jest okej a zdjęcia piękne..oby więcej takich koncertów w Łowiczu

  • Kwiatonator9893 - niezalogowany 2017-06-20 07:15:57

    Okej.. Bardziej miałam na myśli drugą część w celach żartobliwych gdyż bardzo się czepiałam słówek..Poprawiłam troche wasz wpis żeby było bardziej idk, prawdziwiej(?) ja wiem że nie mieliście na celu nas w żaden sposób obrazić czy coś.. A z tą odmianą fanki, fani itp.. Też chodzilo mi o to że na dołączonych zdjęciach było widać że są również i chłopaki i że źle odmieniliście czy coś.. Więc okej.. Ale ta nazwa 'element ' to wygryw haha.. Ale rozumiem.. Bo trzecia płyta nazywała się 'element 3' więc pewnie pomyśleliście że kolejna płyta nazywa się tak samo ale żeby nie powtarzać że czwarta płyta i nazwa jej napisaliście tylko 'element' więc otóż informuje was ze nie każda jego płyta ma w nazwie to słowo.. Ostatnia nosi nazwe 'countdown', tak samo jak trasa co na polski oznacza odliczanie.. Ale jeszcze raz dziekuje za koncert był cudowny

Dodajesz jako: Zaloguj się