Nieśmiertelne przeboje wielkich artystów na Szkiełkach (ZDJĘCIA, VIDEO)

Koncerty, Nieśmiertelne przeboje wielkich artystów Szkiełkach (ZDJĘCIA VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/11/2019 23:55
Martyna Czekalska

Przeboje m.in. Czesława Niemena, Anny Jantar, Kory i zespołu Queen zabrzmiały podczas koncertu „Listopadowe wspomnienie wielkich artystów”, który odbył się w sobotę (9 listopada) w restauracji Szkiełka w Łowiczu.

Muzyczne wspomnienie nieżyjących, wielkich artystów przyciągnęło do restauracji na Błoniach około 200 osób. Koncert składał się z trzech części.

W pierwszej z nich grupa coverowa Dr Queen przypomniała przeboje Czesława Niemena. W drugiej odsłonie Karina Sędkowska-Staszewska wykonała utwory z repertuaru m.in. Anny Jantar, Kory, Wojciecha Młynarskiego czy Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie towarzyszyła jej Małgorzata Lesiak grająca na gitarze.

Finał należał do zespołu Dr Queen, który tym razem zaprezentował nieśmiertelne przeboje legendarnej brytyjskiej formacji. Wokalista Mirek Elimer wcielił się w postać charyzmatycznego Freddiego Mercury'ego, bawiąc się, a czasem prowokując publiczność.  Po godzinnym występie sobowtór gwiazdy chętnie pozował do zdjęć z fanami.

A co podobało się najbardziej? - No Freddie Mercury, oczywiście – mówi Marek Trepa. - Wszystko – uśmiecha się żona, pani Renata. - Pierwszy raz słyszałam Karinę i naprawdę też mi się podobała. Ma piękny głos.

Po koncercie na instruktorkę śpiewu czekał miły prezent. Inicjatorka akcji „Zjedz obiad z seniorem” otrzymała srebrny mikrofon od wolontariuszy, którzy zaangażowali się w to społeczne przedsięwzięcie.

Organizatorem wydarzenia było Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej.

Nieśmiertelne przeboje wielkich artystów na Szkiełkach (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-11 21:27:57

    Super sprawa

  • gość 2019-11-13 11:09:23

    czyli jednak Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej potrafi sprawnie organizować imprezy i ma nie nie pomysły. Brawo.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama