Nietrzeźwa wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto ciężarowe

Kronika policyjna, Nietrzeźwa wtargnęła jezdnię wprost nadjeżdżające ciężarowe - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 01/08/2019 12:31
Mirka Czubak

O sporym szczęściu może mówić nietrzeźwa kobieta, która wczoraj (31 lipca) w miejscowości Gzinka (gmina Łyszkowice) wtargnęła na jezdnię wprost pod pojazd ciężarowy. Kobieta oprócz drobnych potłuczeń nie odniosła większych obrażeń.

W środowe (31 lipca) popołudnie tuż przed godz. 13 dyżurny komendy policji dostał informację o potrąceniu kobiety w miejscowości Gzinka (gmina Łyszkowice). Z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że 62-letnia mieszkanka naszego powiatu, nie zachowała należytej uwagi i chcąc przejść na drugą stronę drogi weszła wprost pod jadące auto marki Scania, którym podróżował 36-latek z województwa wielkopolskiego. 

Po badaniu alkomatem okazało się, że kobieta jest nietrzeźwa i ma ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. 62-latka została ukarana mandatem. 
 

Reklama

Nietrzeźwa wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto ciężarowe komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama