Nietrzeźwi rekordziści. Za kółkiem z prawie 4 promilami alkoholu

Komunikaty policji , Nietrzeźwi rekordziści kółkiem prawie promilami alkoholu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/06/2019 14:14
Mirka Czubak

Wczoraj, 17 czerwca łowiccy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Każdy z nich miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie, a 48-latek nie zatrzymał się do kontroli i uciekał.

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed godziną 15.00 w związku ze zgłoszeniem dotyczącym podejrzenia kierowania pod wpływem alkoholu dzielnicowi w rejonie miejscowości Kiernozia podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej fiata punto. Kierujący nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe i podjął próbę ucieczki. Po krótkim pościgu w Czerniewie dzielnicowi zatrzymali mężczyznę w polach kukurydzy. Kierującym okazał się 48-latek z powiatu łowickiego, a badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej i kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kolejnym niechlubnym rekordzistą z wynikiem 3,8 promila alkoholu w organizmie okazał się 44-latek z powiatu łowickiego, zatrzymany o godzinie 17.30. Mężczyzna zakończył swoją jazdę chevroletem w Łaguszewie tuż po tym jak nieomal doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem, którym kierował mieszkanka naszego powiatu. Świadkowie zatrzymali auto i zabrali kluczyki, pijanemu w trupa mężczyźnie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Nietrzeźwi rekordziści. Za kółkiem z prawie 4 promilami alkoholu komentarze opinie

  • PROHIBICJA - niezalogowany 2019-06-18 22:41:32

    A u nas kiedy? Propozycja była....

    https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/zakaz-sprzedazy-alkoholu-w-krakowie/9fv505d

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama