Nietrzeźwy rowerzysta na łowickiej drodze

Kronika policyjna, Nietrzeźwy rowerzysta łowickiej drodze - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/10/2019 10:08

W dniu dzisiejszym, 19 października około godziny 10 na skrzyżowaniu ulicy Wiatrakowej z Łęczycką zatrzymano rowerzystę, który poruszał się po drodze będąc pod wpływem alkoholu.

Pechowym okazał się być dzisiejszy ranek dla rowerzysty z Łowicza. Wracając z pracy został zatrzymany do kontroli przez łowicki patrol.

Badanie alko - testem potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy, gdyż cyklista był nietrzeźwy.

Jak się okazało, po pierwszym badaniu mieszkaniec Łowicza kierujący jednośladem miał prawie 1,28 promila alkoholu we krwi a po drugim badaniu już 1,33.

Za popełnione wykroczenia drogowego w postaci kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości, pechowy kolarz został ukarany mandatem.

Nietrzeźwy rowerzysta na łowickiej drodze komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama