Nietypowa interwencja strażaków pod Łowiczem. Zostali wezwani do rogatego uciekiniera

Straż Pożarna, Nietypowa interwencja strażaków Łowiczem Zostali wezwani rogatego uciekiniera - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/10/2019 13:52
Martyna Czekalska

Strażacy z Łowicza otrzymali dziś (14 października) nietypowe zgłoszenie o byku, który uciekł z hodowli. Niesforne zwierzę zaliczyło kąpiel w Bzurze i odpoczywa na łące.

Niecodzienne zgłoszenie wpłynęło do łowickiej staży pożarnej w poniedziałek przed godz. 11:00. Strażacy zostali wezwani na pomoc w ujęciu byka, który uciekł z hodowli.

Jak mówi dyżurny PSP w Łowiczu, zwierzę uciekło prawdopodobnie z podłowickiej miejscowości Świące. Byk zaliczył kąpiel w rzece Bzurze i ruszył w dalszą drogę. Zlokalizowano go w Klewkowie, gdzie odpoczywał w pokrzywach.

- Zabezpieczamy zwierzę i czekamy na przyjazd weterynarza – informuje dyżurny łowickiej komendy straży pożarnej.

Nietypowa interwencja strażaków pod Łowiczem. Zostali wezwani do rogatego uciekiniera komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama