-2°C zamglenie

Nowa Sala Zabaw Chatka już otwarta! [art. sponsorowany]

Z początkiem września swoją pracę zainaugurowało nowe miejsce zabaw dla dzieci. Sala Chatka znajduje się na osiedlu Bratkowice 2, w miejscu nieistniejącego już Bajkolandu.

- Chcieliśmy, by nasza Sala Zabaw pozwalała Waszym pociechom dobrze i owocnie spożytkować energię, dlatego stworzyliśmy dwie oddzielne strefy. Jedna to sala z dwupoziomową konstrukcją zabawową – przyznaje właściciel obiektu Marcin Muras.

Małpi gaj wyposażony jest w szereg atrakcji m.in. trzy zjeżdżalnie z czego jedna tubowa, basen z piłeczkami, przejścia tubowe, tunel ruchomy podwieszony, wieże komunikujące poziomy, armatki pneumatyczne i szereg innych przeszkód.

Druga strefa to sala z podłogą interaktywną. „Magiczny Dywan” łączy w sobie komputer, projektor oraz system czujników ruchu, które umożliwiają grę w czasie rzeczywistym na dowolnym fragmencie podłogi lub stołu.

- Interaktywność urządzenia polega na wykonywaniu ruchów przez użytkownika. Animacje świetlne pokazywane na podłodze lub stole, reagują na ruchy rąk i nóg. Jest to także multimedialna pomoc dydaktyczna, ponieważ działając na bodźce wzrokowo-słuchowe aktywizuje wiele zmysłów naraz – dodaje M. Muras.

Na wyposażeniu Sali Zabaw znajdują się również miękkie klocki, wózki oraz zabawki. Chatka to także strefa rodzica, w której można skorzystać z Wi-Fi.

- Kawiarenka ma być miejscem, w którym rodzice będą mogli odpocząć, ale też jednocześnie obserwować swoje pociechy. Bliskość miejsca zabaw spowoduje, że spędzicie ten czas razem ze swoimi pociechami i wszyscy będziecie usatysfakcjonowani – przyznaje nasz rozmówca.

Chatka to drugie miejsce po Tere Fere, w którym można zorganizować urodzinki dzieci. Sala otwarta jest siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku można wybrać się do niej w godzinach 16-20, w weekendy między 10 a 20.

Bliższe informacje dostępne są pod nr telefonu (46) 865 60 99 lub na Facebook.com/chatkalowicz.  

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


Nowa Sala Zabaw Chatka już otwarta! [art. sponsorowany] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu