Nowe e-booki w Miejskiej Bibliotece

Edukacja, booki Miejskiej Bibliotece - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/09/2017 14:14
Katarzyna Gajda

W elektronicznym księgozbiorze Miejskiej Biblioteki im. A. K. Cebrowskiego znalazło się osiem unikatowych e-książek nawiązujących do Roku Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Rok 2017 stał się rokiem, w trakcie którego sejm postanowił uznać zasługi marsz. Józefa Piłsudskiego dla Polski. Dodatkową okazją do świętowania jest 150. rocznica urodzin marszałka oraz stulecie odzyskania niepodległości.

Biblioteka włączając się w obchody oraz w związku z kolejną rocznicą Cudu nad Wisłą przygotowała dla swoich czytelników unikatowe e-booki.

Osiem elektronicznych książek zostało opracowanych na podstawie oryginalnych wydawnictw zdigitalizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. J. Piłsudskiego w Łodzi.

Zestaw książek obejmuje: Statut Związku Peowiaków, O Marszałku Józefie Piłsudskim : Dodatek do nr 3 (55) miesięcznika „Kolejowe Przysposobienie Wojskowe”, Z cyklu „Lista strat: wspomnienia”, Do narodu, Do swoich żołnierzy, Inteligient, Na zgliszczach oraz Legiony : jednodniówka ilustrowana.

Wydania zredagowała Karolina Wanda Rutkowska.

 

Przypomnijmy, że w zasobach biblioteki są wcześniej wydane e-booki, m.in. Księżanka Zocha oraz Notatki Jeńca...

Nowe e-booki w Miejskiej Bibliotece komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama