Nowe łóżka porodowe dla łowickiego szpitala

Szpital i opieka społeczna, łóżka porodowe łowickiego szpitala - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 15/11/2018 10:40
Katarzyna Gajda

- Warto wspomagać szpital. To dla matek i dzieci. I ojców oczywiście – napisał na swoim facebookowym profilu burmistrz Kaliński, po tym jak przekazał na wyremontowany oddział ginekologiczno-położniczy dwa nowiutkie łóżka porodowe.

Choć łóżka dojechały do łowickiego szpitala trzy tygodnie temu, a od dwóch korzystają z nich pacjentki, oficjalne przekazanie nastąpiło we wtorek, 13 listopada.

Nowoczesne łóżka porodowe (elektrycznie sterowane z kilkoma układami porodowymi dla pacjentki) są dopełnieniem wyposażenia oddziału, który niedawno przeszedł gruntowny remont. Kosztowały 100.271,52 zł.

Nie będzie to jedyne wsparcie dla łowickiego szpitala od samorządu miasta. W trakcie dogadywania są parametry techniczne aparatu KTG do monitorowania akcji serca płodu, który będzie wykorzystywany w wodzie, w akcji porodowej w wannie. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku pojawi się on na porodówce.

- Cieszymy się, że miasto może wspomóc szpital w zakupie sprzętu. Już dziś mogę zadeklarować taką pomoc każdego roku – powiedział nam burmistrz.

 

Nowe łóżka porodowe dla łowickiego szpitala komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama