Noworoczny koncert Koderek

Portal lowicz24.eu 20/01/2019 18:22

Noworoczny koncert Koderek odbył się w niedzielę, 20 stycznia w Łowickim Ośrodku Kultury. Na uczestników wydarzenia oprócz uczty muzycznej czekały niespodzianki.

Przed publicznością zaprezentowały swój dorobek artystyczny wszystkie trzy grupy wiekowe Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Ludowego „Koderki”. Średnia grupa wiekowa wykonała premierowo program z regionu Śląska, do którego przygotowywała się już około pół roku, a z kolei najstarsza przygotowała dla widzów niespodziankę.

W programie, oprócz tańców i śpiewu, nie zabrakło też akcentu bożonarodzeniowego. Dzieci i młodzież zaprezentowały kilka kolęd i pastorałek śpiewanych gwarą łowicką w ludowej aranżacji a wszystkim uczestnikom przygrywała kapela łowicka.

Na, po brzegi wypełnionej, widowni nie zabrakło m. in. burmistrza Łowicza Krzysztofa Kalińskiego, biskupa Józefa Zawitkowskiego oraz Artura Michalaka - nowego dyrektora departamentu promocji i współpracy zagranicznej w Urzędzie Marszałkowskim  Województwa Łódzkiego.
 

Noworoczny koncert Koderek komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama