Szpital i opieka społeczna, pacjentów - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/05/2019 16:43

Zespół Opieki Zdrowotnej w Łowiczu wzbogacił się o nowy aparat EKG. Będzie on służył pacjentom w poradniach: geriatrycznej, kardiologicznej oraz nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Dzięki zakupowi nowego urządzenia nie będzie potrzeby doraźnego wypożyczania aparatu z oddziałów szpitalnych.

Nowy aparat EKG może pracować także gdy nastąpi awaria zasilania elektrycznego, gdyż urządzenie jest wyposażone w akumulator, który pozwala na wykonanie do 130 badań.

 

Nowy EKG dla pacjentów komentarze opinie

  • gość 2019-05-27 19:43:27

    Normalnie....CUD!

  • gość 2019-05-28 21:52:26

    Może nie cud, ale dobrze że wreszcie ktoś w tym szpitalu pomyślał o informowaniu co tam się dzieje dla pacjenta. A nie tylko ta dziadowska polityka, że ten to człowiek tego, a tamten innego. Szpital jest dla ludzi, a nie dla politycznych zabaw.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama