O programie dla miasta i reformie oświaty

L24, programie miasta reformie oświaty - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 31/10/2016 13:30

Łowicka Nowoczesna zaprezentowała w piątek (28 października) program dla miasta Łowicza. Gościem spotkania w restauracji Szkiełka była posłanka Katarzyna Lubnauer.

 

 

 

W pierwszej części piątkowego spotkania Nowoczesna przedstawiła swój program dla Łowicza. Zdaniem działaczy .N w mieście brakuje inwestycji i inwestorów, którzy stworzyliby nowe miejsca pracy. - Staliśmy się sypialnią Warszawy - stwierdził przewodniczący Bogdan Jaśniewski.

Jednym z pomysłów na ożywienie gospodarki jest utworzenie we współpracy z gminami ościennymi Łowickiej Doliny Inwestycyjnej. Nowoczesna chciałaby wprowadzić do niej inwestorów z branż, których dynamika rozwoju w ciągu ostatnich lat jest na najwyższym poziomie, m.in. z branży farmaceutycznej, metalurgicznej, transportowej, spożywczej czy budowlanej.

Sympatycy partii Ryszarda Petru mają propozycję zagospodarowania nieruchomości przy ul. Kaliskiej 5. Widzą tu miejsce dla ośrodka Biznes Small Center dla mikro przedsiębiorców. Swoje zakłady mogliby tu otworzyć np. krawiec, kosmetyczka, zegarmistrz czy piekarz. Przedsiębiorcy mogliby skorzystać z preferencyjnych stawek najmu lokali. W pierwszym roku zapłaciliby symboliczną złotówkę za metr kwadratowy, a pełną odpłatnością za czynsz zostaliby objęci w piątym roku działalności.

W sprawach budzących kontrowersje, takich jak zagospodarowanie terenu przy ul. Miodowej, Nowoczesna chciałaby zorganizować referendum lokalne. Program przewiduje również m.in. bezpłatny dostęp do przedszkoli i żłobków dla dzieci, których rodzice otrzymują minimalne wynagrodzenie oraz wprowadzenie programu polityki zdrowotnej i możliwości finansowania zabiegów in vitro.

Nowoczesna opowiada się za likwidacją strefy płatnego parkowania. - Parkometry są hamulcem rozwoju biznesu - stwierdził Bogdan Jaśniewski. Jest natomiast za rozszerzeniem strefy objętej monitoringiem, budową kolejnych mieszkań komunalnych i modernizacją dróg na wszystkich osiedlach.

W drugiej części spotkania głos zabrała posłanka Katarzyna Lubnauer. Przewodnicząca Nowoczesnej w regionie łódzkim skrytykowała planowaną przez rząd reformę oświaty. Zakłada ona likwidację gimnazjów, powrót do ośmioletnich szkół podstawowych oraz czteroletnich liceów i pięcioletnich techników. Zmiany miałyby wchodzić w życie stopniowo, począwszy od roku szkolnego 2017/2018.

Zdaniem parlamentarzystki reforma jest nieprzemyślana i chaotyczna, a wokół niej krąży wiele mitów. - Wszystkie powody za reformą, jakie podała minister Anna Zalewska, po głębszym sprawdzeniu okazują się nieprawdziwe - uważa Katarzyna Lubnauer. Nie zgadza się z opinią, że gimnazja się nie sprawdziły, a poziom wiedzy gimnazjalistów jest niski. Zgodnie z międzynarodowymi badaniami umiejętności PISA (Programme for International Student Assessment - przyp. red.) wyniki polskich 15-latków są co raz lepsze.

Rząd nie ma też żadnych badań, które potwierdzałyby konieczność likwidacji gimnazjów. Jak mówiła wiceprzewodnicząca Nowoczesnej, nawet większość ekspertów, na których powoływała się minister Zalewska, jest przeciwnych proponowanym zmianom. Kłamstwem jest, że reforma nie będzie generowała kosztów. - Praktycznie wszystkie samorządy gminne już teraz dokładają do oświaty - podkreśla Katarzyna Lubnauer. Jej zdaniem bez pracy może zostać około 30 proc. nauczycieli gimnazjów.

Posłanka uważa, że ministerstwo może wycofać się z planowanej reformy oświaty, jeżeli społeczeństwo da temu wyraźny sprzeciw. - Prawo i Sprawiedliwość raz już przegrało, na drugą przegraną ich nie stać - stwierdziła. Nowoczesna rozpoczęła właśnie akcję pod nazwą „Bronimy Edukacji”. Na stronie internetowej obala m.in. mity związane z reformą oświaty i zachęca do wpisywania szkół przeciwnych planom zmian w szkolnictwie.

O programie dla miasta i reformie oświaty komentarze opinie

 • Bolo - niezalogowany 2016-11-03 07:35:56

  Walczycie i walczycie z ta .NOWOCZESNA hejt za hejtem dajcie im czas zeby mogli cos zrobic kazdy go potrzebuje. Czas obecnej wladzy sie konczy i zeby tylko nie zadluzyli miasta ma sam koniec!

 • Szechter - niezalogowany 2016-11-02 14:46:14

  [quote name="Nowoczesny"]Malangiewicz na burmistrza! Dobry rodowód, akurat dobry kandydat Nowoczesnej w Łowiczu! Aż dziw że go nie było na spotkaniu[/quote]Widocznie dobry film w kinie grały.

 • Wiki - niezalogowany 2016-11-02 14:21:17

  Nowoczesna przedstawiła bardzo konkretny program i rozwiązania dla miasta bardzo mi sie podoba pomysł Kaliskiej i dlaczego nie było wcześniej referendum na gorkach widać ze Nowoczesna ma pomysły na miasto

 • Nowoczesny - niezalogowany 2016-11-02 13:34:29

  Malangiewicz na burmistrza! Dobry rodowód, akurat dobry kandydat Nowoczesnej w Łowiczu! Aż dziw że go nie było na spotkaniu

 • Boguś - niezalogowany 2016-11-02 13:32:05

  Z tego co wiem, to było to spotkanie otwarte, więc każdy kto chciał mógł iść i posłuchać co się tam mówi. Szczerze mówiąc to dziwię się dlaczego nie było tam nikogo z koalicji rządzącej w mieście. Władza mogłaby się dowiedzieć jaki program ma konkurencja.

 • zez - niezalogowany 2016-11-02 11:51:47

  Nie widzisz, że jakiś dureń podszywa się pode mnie?

 • 100 lat - niezalogowany 2016-11-02 11:42:10

  [quote name="zez"]Nawet jeśli doszli oszustwem i kradzieżą?[/quote]Masz dowody to idź na prokuraturę? To że inni mają a Ty nie masz to się nie usprawiedliwiaj złodziejstwem bo tylko tak potrafisz usprawiedliwiać swoją rzeczywistość:-)

 • Wiera - niezalogowany 2016-11-02 08:27:01

  [quote name="Wojtek"]Fajna Pani poseł. Szkoda że nie byłem na spotkaniu. BrawoNNowoczesna![/quote]A która to bo szukałem na fotkach??

 • Wąś - niezalogowany 2016-11-02 08:24:45

  [quote name="Łowiczak"]do wawy do pracy jeżdżę już 10 lat i słyszę ze wszyscy musza dojeżdzac ja bym wolał pracować w Łowiczu lub okolicach do wawy dojezdza bardzo dużo osób z Łowicza Nowoczesna do roboty ruszajcie z Łowicka Dolina Inwestycyjna drugie Kutno jest potrzebne[/quote]Najsampierw musi być nowy porzadny burmistrz i władza.

 • Darek - niezalogowany 2016-11-02 07:25:08

  Maszt jest skwer zaraz bedzie pracy brakNowoczesna w programie stawia na gospodarkę i rozwój małych firm nie będziecie mieli lekko Łowicz przespał Kutno zyskało zróbcie drugie Kutno w Łowiczu chce Łowickiej Doliny Inwestycyjnej

 • magda - niezalogowany 2016-11-02 07:18:59

  [quote name="Łowiczak"]do wawy do pracy jeżdżę już 10 lat i słyszę ze wszyscy musza dojeżdzac ja bym wolał pracować w Łowiczu lub okolicach do wawy dojezdza bardzo dużo osób z Łowicza Nowoczesna do roboty ruszajcie z Łowicka Dolina Inwestycyjna drugie Kutno jest potrzebne[/quote]drugie kutno??? gdzie się pytam? przecież my nie mamy terenów pod inwestycje.

 • ha ha - niezalogowany 2016-11-01 22:12:28

  Wójcik też już u nowoczesnej siedzi .....nie dość że PSL hołubi choć sam z SLD ale cóż polityka to jak ,,ku..." co się nie robi aby zostać na stołku ;) żałosne

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 22:04:53

  No i cisza tak myślałęm

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 21:33:25

  [quote name="Łowiczak"]do wawy do pracy jeżdżę już 10 lat i słyszę ze wszyscy musza dojeżdzac ja bym wolał pracować w Łowiczu lub okolicach do wawy dojezdza bardzo dużo osób z Łowicza Nowoczesna do roboty ruszajcie z Łowicka Dolina Inwestycyjna drugie Kutno jest potrzebne[/quote]i znów ściemnianie// dolina inwestycyjna .. wielka ściema ,,, czekam na definicje ale krótko jakie grupy producęnctkie, wytwórcze macie w głowach i pod ziemiądobranoc

 • Łowiczak - niezalogowany 2016-11-01 21:23:54

  do wawy do pracy jeżdżę już 10 lat i słyszę ze wszyscy musza dojeżdzac ja bym wolał pracować w Łowiczu lub okolicach do wawy dojezdza bardzo dużo osób z Łowicza Nowoczesna do roboty ruszajcie z Łowicka Dolina Inwestycyjna drugie Kutno jest potrzebne

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 21:19:11

  wzywam najteligetniejszego z Niewczesnej na pojedynek na argumenty> podaj definicje doliny inwestycyjnej.. i jak to macie realizować w Łowiczu? :) nie macie pojęcia o czym mówicie, centrala każe wy musicie.. nowoczesne usłuzne komuszki

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 20:54:33

  [quote name="perial"]Zez ty to jestes kmiotek ze wsi. Dajta za darmo i schabowy w niedziele po obowiązkowym kosciele. Posluchaj ludzi przedsiębiorczych co do czgos doszli. Tylko tacy powinni rzadzic miastem a nie chlopina co to dzieci w szkole historii uczyl.[/quote]proszę o przykłady tych co do czegoś doszli i są za nowoczesną?:) i znowu się podszywacie jak niemiecka V kolumna, jewropejczycy

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 20:48:39

  Nawet jeśli doszli oszustwem i kradzieżą?

 • perial - niezalogowany 2016-11-01 20:43:48

  Zez ty to jestes kmiotek ze wsi. Dajta za darmo i schabowy w niedziele po obowiązkowym kosciele. Posluchaj ludzi przedsiębiorczych co do czgos doszli. Tylko tacy powinni rzadzic miastem a nie chlopina co to dzieci w szkole historii uczyl.

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 20:35:54

  Uprzejmie informuję że prawdziwy Zez jest za konserwatywnymi wartościami, nie jest przy władzy , ale strach pomyśleć jeśli by ją mieli przejąć , Fani FrankaPetru, Niewczesna nie ma żadnego pomysłu na miasto, Dolina Inwestycyjna.. :) żaden Franek nie ma pojęcia o co chodzi ale ładnie brzmi..:) pusto jak oni mają w mózgach

 • piotrek - niezalogowany 2016-11-01 19:59:50

  [quote name="zez"]Tak, to wasze metody! Stworzyć strefę (de facto rozdac kolesiom) i niech mają tanią siłę roboczą za ukraińską stawkę. Mieszkańcy Łowicza z góry wam podziękują, jak w każdych wyborach.[/quote]wieksza konkurencja miedzy firmami to wieksza pensja dla pracownika idioto!! spójrz na obecna strefę ekonomiczna - to jest przykład kolesiostwa i łapówkarstwa ile osob tam pracuje ile ma umowy o prace? jeszcze i tam kościół ma działkę co za firme chca otworzyć?KRETYN!

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 19:51:54

  Tak, to wasze metody! Stworzyć strefę (de facto rozdac kolesiom) i niech mają tanią siłę roboczą za ukraińską stawkę. Mieszkańcy Łowicza z góry wam podziękują, jak w każdych wyborach.

 • Dojeżdzający do wawy - niezalogowany 2016-11-01 19:44:28

  mamy w Łowiczu maszt i kaliska która stoi pusta niech przedsiębiorcy wykorzystają ten obiekt .Łowicz potrzebuje rozwoju Łowicka Dolina Inwestycyjna jest szansa dla mieszkańców.

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 19:23:16

  [quote name="Hugo"]Jesteście nieudacznikami jak wasz prezes dlatego tak nienawidzicie tych którzy pracą inwencja odwagą do czegoś w życiu doszli . wszędzie węszycie spiski i . Orban i Putin pokazuje wam drogę jak opanować gospodarkę media i przy pomocy religii i ludzi typu Rydzyk pozbawić ludzi czegoś co jest najważniejsze WOLNOŚĆI[/quote]Tobie droge wytacza merkel, ja wiem że Twoim wzorem który doszedł do czegoś jest Sławek Nowak dorobił sie zegarka i jest Ukraińcem., masz wzór :)

 • Hugo - niezalogowany 2016-11-01 19:17:41

  Jesteście nieudacznikami jak wasz prezes dlatego tak nienawidzicie tych którzy pracą inwencja odwagą do czegoś w życiu doszli . wszędzie węszycie spiski i zdrady bo to wasza obsesja i sposób na zrozumienie rzeczywistości , żal mi Was i żal tej Polski która rządzicie i która po waszych rządach trzeba będzie wiele lat wyprowadzać z zapaści . Orban i Putin pokazuje wam drogę jak opanować gospodarkę media i przy pomocy religii i ludzi typu Rydzyk pozbawić ludzi czegoś co jest najważniejsze WOLNOŚĆI

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 19:16:12

  no i oczywiście stek gadulstwa , żadnego sensu no czym jest ta dolina inwestycyjna.. i teraz widać który zez jest prawdziwy.. szczekać nowowcześniaki potraficie Pawlik Morozow to wasz wzór,, szczekajcie podszywajcie się petrufrankowicze co nawet kampanii wyborczej nie umiecie rozliczyć

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 19:04:13

  [quote name="Pierzankowski"][quote name="Damian"]Program Nowoczesnej jest bardzo dopasowany do realnych czasów jak do tej pory nikt nie pomyślał o osobach dojeżdżających do Warszawy[/quote]2 lata temu: http://pierzankowski.blogspot.com/2014/05/satelitarny-owicz-exodus-owiczan-do.html[/quote] swietne 2 lata minely i czy cos sie zmienilo? Chyba nie!

 • Pierzankowski - niezalogowany 2016-11-01 18:53:47

  [quote name="Damian"]Program Nowoczesnej jest bardzo dopasowany do realnych czasów jak do tej pory nikt nie pomyślał o osobach dojeżdżających do Warszawy[/quote]2 lata temu: http://pierzankowski.blogspot.com/2014/05/satelitarny-owicz-exodus-owiczan-do.html

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 18:51:34

  [quote name="zez"]Taaaa... banialuki same, to jusz nawet nie Korwin, ale Morawiecki by was pozamiatał. Nie przeszkadzajcie, wszystko idzie w dobrą stronę[/quote]No tak wszystko idzie w dobra strone rzekl Zez by powstal kolejny kosciol w lowiczu! Moze wpisza nas do jakiejś ksiegi rekordow ?

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 18:47:05

  [quote name="Bartek"]Z twoich wypowiedzi wnioskuje ze masz spory kredyt we frankach do splacenia! A trzeba bylo brac w walucie jakiej sie zarabia[/quote]To do zez-a

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 18:46:06

  Taaaa... banialuki same, to jusz nawet nie Korwin, ale Morawiecki by was pozamiatał. Nie przeszkadzajcie, wszystko idzie w dobrą stronę

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 18:44:19

  Z twoich wypowiedzi wnioskuje ze masz spory kredyt we frankach do splacenia! A trzeba bylo brac w walucie jakiej sie zarabia

 • Damian - niezalogowany 2016-11-01 18:43:11

  Program Nowoczesnej jest bardzo dopasowany do realnych czasów jak do tej pory nikt nie pomyślał o osobach dojeżdżających do Warszawy a małe firmy dobry pomysł niech prowadzą swoją działalność na kaliskiej przecież teraz płaci sie za wynajem kilka stow miesięcznie Nowoczesna stawia na gospodarkę i rozwój miasta Łowicka Dolina Inwestycyjana jest wielka szansa dla miasta niech Łowicz bedzie drugim Kutnem

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 18:42:14

  Zez zbawca łowicza kraju a moze nawet świata. Swymi obelgami sprawi ze przyjda lepsze dni! Haha kurde gosciu dobry jestes

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 18:41:45

  Który z petrofrankowiczów określi czym jest dolina inwestycyjna , no proszę tylko bez obrażania, tylko nie szukajcie po necie bo chodzi o Łowicz:) Wy jesteście ideologicznie nastawieni nie macie pojęcia o przedsiębiorczości. Korwin by Was zmiótł jednym ruchem gdyby miał te Wasze judaszowe ewrosrebniki lub petrufranki

 • zez. - niezalogowany 2016-11-01 18:35:45

  I choćbym szedł ciemną :" inowacji" doliną zła "niewczesnej" się nie ulękne/ Możecie sobie błaznować, pajacować bo to Wam petrufranki wychodzi najlepiej, poszywać się, wmawiać że macie program- dolina Inwestycyjna. bredzicie.. drugie Amber Gold wam nie przejdzie.. a dolina inwestycyjna w Łowiczu jest niemożliwa ale wy baranki nie macie pojęcia nawet o czym bredzicie

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 18:15:05

  W sumie kto tak mocno hejtuje ten sie boi pewnie o swoj stolek!

 • Bartek - niezalogowany 2016-11-01 18:13:00

  Zez widze ze jestes wielkim fanem nowoczesnej przy kazdym artykule z ich udzialem udzielasz sie najwiecej! Moze bys do nich dolaczyl bo tyle bledow ich programu wymieniasz to moze im pomozesz :)

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 17:43:43

  Zdałem sobie sprawę, jak wielkim motłochem jesteśmy my- prawiczki z kruchty

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 16:46:01

  [quote name="Hugo"]Elokwencie przekupiliscie motłoch kasą której nie ma w kasie , a teraz opowiadacie o uczciwości ... Może i kręciło paru gnoi kręciło czy w PO czy w PSL ale wy czyli PIS chcecie zawłaszczyć całe państwo dla tych swoich Misiewiczów. Kiedyś mówiło sie jak kraść to miliony ale wy chcecie ukraść cała Polskę czyli miliardy , smutne ale prawdziwe ![/quote] i tu wyszła prawdziwa twarz fana franka Petru- wyborcy to motłoch jak to dla niemców i jewropejczyków

 • Hugo - niezalogowany 2016-11-01 16:23:53

  Elokwencie przekupiliscie motłoch kasą której nie ma w kasie , a teraz opowiadacie o uczciwości ... Może i kręciło paru gnoi kręciło czy w PO czy w PSL ale wy czyli PIS chcecie zawłaszczyć całe państwo dla tych swoich Misiewiczów. Kiedyś mówiło sie jak kraść to miliony ale wy chcecie ukraść cała Polskę czyli miliardy , smutne ale prawdziwe !

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 16:09:57

  [quote name="zez"]Lubię czasem udawać w intenecie elokwentnego, macie z tym problem buraki?[/quote]apeluję do redakcji by wprowadziła zasadę rejestracji nicków choćby poprzez portale społecznościowe i to zweryfikowane, wtedy się sprawdzi ile w rzeczywistości jest np nowowczęsniaków . Skończy się podszywanie pod innych, obrażanie. póki co ja zostanę przy swoim nicku mimo że jak to w życiu bywa - orginał jest jeden- a reszta to nieudolna podróbka tandetna jak program niewczesnej

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 15:49:32

  Lubię czasem udawać w intenecie elokwentnego, macie z tym problem buraki?

 • Maggy - niezalogowany 2016-11-01 15:49:22

  Żon pilnować!

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 15:08:24

  [quote name="zez"]Tylko PiS bądźmy gospodarzem w swoim kraju[/quote] ograniczona percepcja intelektualna i nieumiejętność odnajdywania się z powodu dysonansu w paradygmacie społecznym powoduje że podszywanie się pod nick staje się jedynym pomysłem sfrustrowanego "nowoczesnego" prawda wolę linię Kukiza lub Korwina lecz skoro jest PIS to i tak jest to lepsze niż nowocześniacko niemieckie nic

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 14:53:01

  Tylko PiS bądźmy gospodarzem w swoim kraju

 • Kamil - niezalogowany 2016-11-01 11:18:56

  Nowoczesna łowicka przedstawiła bardzo konkretny program dla mikro przedsiębiorców bardzo mi sie podoba Łowicka Dolina Inwestycyjsna jest przyszłością do miasta Panowie działajcie mam nadzieje ze po wyborach zmienicie miasto

 • L - niezalogowany 2016-11-01 11:12:43

  Dacie się Nowotworowi nabrać? Jak za PO i PSL strzelano do górników ! - Nie protestowali. Kiedy podnoszono wiek emerytalny - Nie protestowali.Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - Nie protestowali.Protestują natomiast w obronie Trybunału K, który nie stał w obronie obywateliMoze dla tego ze istnieja od rokuTeraz urodzili się?np. A.J. i inni

 • ... - niezalogowany 2016-11-01 11:06:34

  [quote name="PKW"]Bankier Petruok. 22 mln zł STRACIŁ.I takim "finansistom" pozwolić rządzić Polską!?http://wyborcza.pl/7,75398,20731094,sad-najwyzszy-podtrzymal-decyzje-pkw-o-odrzuceniu-sprawozdan.html?disableRedirects=true[/quote]100/100

 • Darek - niezalogowany 2016-11-01 11:06:05

  Nowoczesna ma pomysły Łowicka Dolina Inwestycyjana niech w końcu w Lowiczu sie coś ruszy przez ostatnie lata nic w mieście nie było robione w tym kierunku za likwidacja parkometrów tez jestem Łowicz potrzebuje rozwoju mam dość dojazdów do Warszawy Nowoczesna macie mój glos

 • Olo - niezalogowany 2016-11-01 10:23:03

  [quote name="."]Dacie się Nowotworowi nabrać? Jak za PO i PSL strzelano do górników ! - Nie protestowali. Kiedy podnoszono wiek emerytalny - Nie protestowali.Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali.Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - Nie protestowali.Protestują natomiast w obronie Trybunału K, który nie stał w obronie obywateli [/quote]Moze dla tego ze istnieja od roku

 • Hugo - niezalogowany 2016-11-01 10:15:18

  Ja voll von SCHRAIBER

 • Hugo - niezalogowany 2016-11-01 10:12:56

  Lepiej mieć gendera niż Kaczkę jako Furrea

 • . - niezalogowany 2016-11-01 09:58:28

  Dacie się Nowotworowi nabrać? Jak za PO i PSL strzelano do górników ! - Nie protestowali. Kiedy podnoszono wiek emerytalny - Nie protestowali.Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali.Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - Nie protestowali.Protestują natomiast w obronie Trybunału K, który nie stał w obronie obywateli kiedy PO-PSL dokonywał tych absurdów.https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

 • ~ - niezalogowany 2016-11-01 09:56:54

  [quote name="Lump na er"]Lub nau erPet ruRa bi ejSche uring-Wiel gusLie derFu rgoGol bikHen ning-KłoskaMi si łoTypowo polskie.[/quote]celnie

 • T - niezalogowany 2016-11-01 09:55:08

  [quote name="Mikrofony wyłapały"]"Uwielbiam mówić do pustej sali."Chwila szczerości, na która zdobyła się tuż przed wystąpieniem Katarzyna Lubnauer.http://niezalezna.pl/88436-mikrofony-jednak-wylapaly-piec-slow-posel-nowoczesnej-ktore-przejda-do-historii-wideo[/quote].

 • ` - niezalogowany 2016-11-01 09:53:13

  [quote name="podsumowanie klasyka"]Nasze ciało! Moje ciało! NALEŻAŁO WIEDZIEĆ KOMU SIĘ DAWAŁO![/quote]10/10

 • r - niezalogowany 2016-11-01 09:42:03

  [quote name="Cytat z Nowotwora"]Precz z dyktaturą kobiet! Precz z dyktaturą kobiet! I co na to kobiety?[/quote]10/10

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 09:33:24

  Prosze sie pode mnie nie potszywac. Mnie po prostu podoba sie p. Poseł

 • Hugo - niezalogowany 2016-11-01 09:28:31

  Lepiej mieć gendera niż JAROSŁAWA K. jako FURRERA!

 • Jarek - niezalogowany 2016-11-01 09:22:54

  Krystyn Pawłowicz jako mister PiS uniwersum ha ha ha

 • Kasia - niezalogowany 2016-11-01 08:32:20

  Ładny ten mezcina na ostatnim zdjęciu.

 • Jarek - niezalogowany 2016-11-01 07:24:18

  Polskie nazwisko towarzysze pisowcy znane z Łowicza to to SCHRAIBER ale tez ładne

 • zez - niezalogowany 2016-11-01 04:34:47

  [quote name="zez"]Jestem gejem-czarodziejem 666[/quote]pomodlę się dziś o Wasze nawrócenie :) Podszywanie się pod nick nie wiele wam daj nowowcześniaki a świadczy tylko o fałszywych intencjach

 • ? - niezalogowany 2016-11-01 03:10:35

  [quote name="zez"]Jestem gejem-czarodziejem 666[/quote]RABIEJAndrzeju J. i Ty z nimi?

 • zez - niezalogowany 2016-10-31 21:56:09

  Jestem gejem-czarodziejem 666

 • Red - niezalogowany 2016-10-31 21:50:18

  Lewactwo się szerzy a głupi lud daje się nabierać od 26 lat. K O R W i N

 • Jarek - niezalogowany 2016-10-31 21:03:31

  Socjalizm z Jarka twarzą wprowadzacie hi hi PiS y sorki trzeba dodać jeszcze z narodową ... To juz było w Niemczech i nazywało sie na F ? Tearaz jeszcze obiecajcie pannę dla każdego patrioty , no i niech prezes tez sobie przydzieli chociaż eunuchom może nie nie przysługiwać ha ha ha

 • zez - niezalogowany 2016-10-31 20:17:02

  [quote name="Lump na er"]Lub nau erPet ruRa bi ejSche uring-Wiel gusLie derFu rgoGol bikHen ning-KłoskaMi si łoTypowo polskie.[/quote]ooo moje autorskie ale popieram nie bedę sie domagał praw autorskich.. mam pytanie co to za facet na tym ostatnim zdjęciu

 • PKW - niezalogowany 2016-10-31 19:18:11

  Bankier Petruok. 22 mln zł STRACIŁ.I takim "finansistom" pozwolić rządzić Polską!?http://wyborcza.pl/7,75398,20731094,sad-najwyzszy-podtrzymal-decyzje-pkw-o-odrzuceniu-sprawozdan.html?disableRedirects=true

 • Mikrofony wyłapały - niezalogowany 2016-10-31 19:13:34

  "Uwielbiam mówić do pustej sali."Chwila szczerości, na która zdobyła się tuż przed wystąpieniem Katarzyna Lubnauer.http://niezalezna.pl/88436-mikrofony-jednak-wylapaly-piec-slow-posel-nowoczesnej-ktore-przejda-do-historii-wideo

 • Lump na er - niezalogowany 2016-10-31 18:57:31

  Lub nau erPet ruRa bi ejSche uring-Wiel gusLie derFu rgoGol bikHen ning-KłoskaMi si łoTypowo polskie.

 • . - niezalogowany 2016-10-31 18:44:20

  Dacie się Nowotworowi nabrać? Jak za PO i PSL strzelano do górników ! - Nie protestowali. Kiedy podnoszono wiek emerytalny - Nie protestowali.Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali.Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - Nie protestowali.Protestują natomiast w obronie Trybunału K, który nie stał w obronie obywateli kiedy PO-PSL dokonywał tych absurdów.https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

 • podsumowanie klasyka - niezalogowany 2016-10-31 18:38:53

  Nasze ciało! Moje ciało! NALEŻAŁO WIEDZIEĆ KOMU SIĘ DAWAŁO!

 • Cytat z Nowotwora - niezalogowany 2016-10-31 18:15:00

  Precz z dyktaturą kobiet! Precz z dyktaturą kobiet! I co na to kobiety?

 • on - niezalogowany 2016-10-31 17:06:22

  ŚMIECHU WARTE !!!!

 • Ark - niezalogowany 2016-10-31 17:05:15

  Wójcik! PCPR pilnuj!

 • Michał - niezalogowany 2016-10-31 16:47:58

  Bardzo sensowny program, Łowicz potrzebuje inwestorów i miejsc pracy , w koncu ktoś pomyślał o małych firmach macie mój głos

 • Jarek - niezalogowany 2016-10-31 16:39:55

  Wiem ty wzwód masz tylko przy oglądaniu Krysi Pawłowicz hi hi PiS ie

 • Wojtek - niezalogowany 2016-10-31 16:36:58

  Fajna Pani poseł. Szkoda że nie byłem na spotkaniu. BrawoNNowoczesna!

 • maurycy - niezalogowany 2016-10-31 13:58:12

  To kobieta czy mężczyzna ? Bo ze katarzyna to wiem

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama