Od Przedszkolaka do Olimpijczyka

L24, Przedszkolaka Olimpijczyka - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/11/2011 00:00

W miniony piątek tj. 4 listopada ruszyła akcja od Przedszkolaka do Olimpijczyka. Głównym założeniem tego programu jest rozwój najmłodszych wojowników. Pomysłodawcą przeprowadzanej akcji jest Łowicka Akademia Sportu.

Działania naszej akcji skierowane są do dzieci od 5 roku życia. Takie zajęcia z przedszkolakami wpływają na rozwój wielu stref ćwiczących.Dzieci uczą się nie tylko tego jak poprawnie wykonać określone kopnięcie czy kombinacje technik, ale również rozwijają się pod względem koordynacji ruchowej, prawidłowej postawy, równowagi, opanowania, koncentracji, pamięci oraz pracy zespołowej"- podkreśla trener Kamil Sobol.

Trening rozpoczęty w jak najmłodszym okresie życia jest dużą szansą na rozwój sportu nie tylko polskiego, ale również światowego, im wcześniej zacznie się trenować tym są większe szanse na sukces.

4 listopada  Mistrz Kamil Sobol wraz ze swoimi uczniami wykonali pokaz w przedszkolu nr 1 w Łowiczu w celu promocji akcji. Dzieci miały okazje nie tylko na żywo zobaczyć sportowców trenujących teakwondo olimpijskie, ale i również same mogły spróbować swoich sił kopiąc w tzw. packi.

Mistrz Kamil Sobol nie wyklucza w najbliższym czasie następnych spotkań z przedszkolakami.

Już niebawem ruszają treningi Taekwondo dla dzieci, na które ŁAS gorąco zaprasza
Szczegółowe informacje pod nr. Tel. 508-717-277.

* foto Łowicka Akademia Sportu

 

Od Przedszkolaka do Olimpijczyka komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama