Odpust i dożynki w Domaniewicach

Kościół, Odpust dożynki Domaniewicach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/09/2019 13:27
Mirka Czubak

8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia co roku do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach wędrują wierni z pobliskich parafii.

W tym roku uroczystej mszy św. polowej na placu pielgrzymkowym przy kaplicy Matki Bożej Domaniewickiej przewodniczył biskup Józef Zawitkowski, który wygłosił również homilię.

- Już czas! Już czas, aby zasiać swoje ziarno. Ale proszę Was aby to ziarno, które siejecie było czyste - dodał w swoim kazaniu nawiązując tym samym do obchodzonego dzisiaj święta potocznie nazywanego świętem Matki Boskiej Siewnej.

Odpust w Domaniewicach połączony jest z dożynkami parafialnymi. Wierni dziękowali za tegoroczne plony, składając przed ołtarzem dary ziemi i utworzone wieńce.

Odpust i dożynki w Domaniewicach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama