6°C lekkie zachmurzenie

Odwiedź autobus z jednorożcem i poznaj Łódź

Autobus z podobizną jednorożca zawitał do Łowicza. W dniach 10-11 września zaparkuje na Starym Rynku w Łowiczu, gdzie w godzinach 11-19 gościć będzie mieszkańców miasta nad Bzurą.

Mobilna Łódź to projekt promocyjny Łodzi, który z pomocą nowoczesnego multimedialnego autobusu prezentuje się w różnych regionach Polski.  W środku specjalnie przygotowanego na tę okazję autokaru można dowiedzieć się o głównych atrakcjach Łodzi oraz o możliwościach zatrudnienia. 

Na ekranach dotykowych wyświetlane  są informacje i krótkie charakterystyki łódzkich przedsiębiorstw. Dodatkowo na tę okazję została przygotowana aplikacja mobilna, dzięki której zainteresowane osoby mogą dowiedzieć się, które firmy szukają pracowników z odpowiadającymi ich profilom kwalifikacjami.

-  To miejsce idealne dla młodych ludzi, zaraz po studiach, którzy szukają zatrudnienia i chcieliby spróbować swoich sił w Łodzi. Pokazujemy, że miasto jest przyjazne, dynamiczne, przechodzi transformację i jest idealnym miejscem gdzie młodzi ludzie mogą mieszkać, pracować i doskonale spędzać wolny czas – mówią nam członkowie ekipy autobusu. 

W Mobilnej Łodzi, na mieszkańców Łowicza czeka wiele atrakcji m.in. konkursy z nagrodami, warsztaty, spotkania z przedstawicielami firm. 
Już dziś o godzinie 17. 00 , łowiczanie będą mogli nauczyć się jak poprawnie napisać CV, a chętni za pomocą specjalnej aplikacji, będą mogli rozesłać je bezpośrednio do firm, które w ramach projektu zgłosiły chęć pozyskania nowych pracowników.

Łódzki pojazd został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę, tłumacza migowego oraz opisy w języku braille`a. 

Odwiedź autobus z jednorożcem i poznaj Łódź komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.