Ogromne zainteresowanie charytatywną aukcją obrazów w Medyku

Portal lowicz24.eu 19/10/2019 16:40

W sobotę 19 października o godz. 15 w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu, odbył się wernisaż wystawy poplenerowej pt. „Architektura Łowicza”. Dochód ze sprzedaży obrazów przeznaczony był na leczenie i rehabilitację Kasi Stańczyk z Lenartowa.

Zainteresowanie wystawą, ale przede wszystkim chęcią pomocy Kasi, przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Obrazy, które zostały wystawione na aukcji, powstały podczas pleneru malarskiego, jaki odbył się 24 września na Starym Rynku w Łowiczu pod kierunkiem instruktorki Aldony Zając. Uczestniczyli w nim członkowie zaprzyjaźnionych uniwersytetów trzeciego wieku z Łowicza i Kutna, a także młodzież należąca do sekcji plastycznej w Łowickim Ośrodku Kultury.

Całkowity zysk przeznaczony został na leczenie i rehabilitację Kasi Stańczyk z Lenartowa. Chętnych do zakupu obrazów, ale także osób, które dobrowolnie wrzucały datki do skarbonki było mnóstwo.

Cena wywoławcza obrazów startowała od 25 zł., jednak sprzedawano je po dużo wyższych kwotach.

AKTUALIZACJA

Na sprzedaż zostało wystawiony ponad 60 prac, z których udało się sprzedać 24 za kwotę 1.170 zł.

Ponadto zebrano 360 zł z dowolnych wpłat do skarbonki.

Obrazy, które nie zostały sprzedane zostaną wystawione na facebook’owych profilach grup Nowa Fala i Fascynacja, gdzie będzie je można kupować i powiększyć kwotę zbiórki na rzecz Kasi Stańczyk.

Ogromne zainteresowanie charytatywną aukcją obrazów w Medyku komentarze opinie

  • ELCe - niezalogowany 2019-10-20 15:13:56

    Wystawa bardzo ciekawa, obraz który kupiłam już wisi i wygląda niesamowicie. Liczę na aktualizację artykułu odnoście zebranej kwoty :)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama