Ogromny sukces Angeliki Warackiej w ogólnopolskim konkursie fotograficznym

Edukacja, Ogromny sukces Angeliki Warackiej ogólnopolskim konkursie fotograficznym - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/12/2019 09:56
Mirka Czubak

Uczennica ze Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Angelika Waracka z klasy III B, kształcąca się w zawodzie technik logistyk, zdobyła wysokie noty w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Jana Bułhaka pt. „Pejzaże wokół mojego miasta”. To nie pierwszy sukces młodej fotografki.

Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 23 listopada 2019 roku, w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać fotografie prezentujące pejzaże znajdujące się nieopodal miejsca zamieszkania. Uczennica wysłała dwa zdjęcia, a jedno z nich zajęło III miejsce w kategorii wiekowej 17-21 lat.

Do konkursu uczennicę przygotował nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze - Grzegorz Słoma. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku w tym samym konkursie, praca Angeliki zajęła pierwsze miejsce.

To nie jedyny sukces w dziedzinie fotografii jaki uczennica ZSP nr 2 osiągnęła w ostatnim czasie. 9 listopada zostały ogłoszone wyniki konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży z regionu łódzkiego, w którym młoda amatorka fotografii zdobyła wyróżnienie.

Organizatorem konkursu był Łódzki Dom Kultury, projekt prowadzono w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej „ROSArt”. Tematem było uczczenie 100 rocznicy powstania województwa łódzkiego poprzez pokazanie w fotografii piękna jego zabytków.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

materiały: ZSP nr 2

 

Ogromny sukces Angeliki Warackiej w ogólnopolskim konkursie fotograficznym komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama