Ogromny sukces „Wakacji z Tratwą na Fali”

Pływanie, Ogromny sukces „Wakacji Tratwą Fali” - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/08/2019 15:07
Mirka Czubak

Poniedziałkowa (12 sierpnia) akcja w ramach projektu „Wakacje z Tratwą na Fali” okazała się rekordową pod względem ilości osób, które skorzystały z darmowej nauki pływania w kajaku. Przez cztery pełne godziny z zajęć z instruktorami KTK Tratwa w Łowiczu skorzystało prawie 100 osób.

Zajęcia była doskonałą okazją do nauki wiosłowania oraz aktywnego wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Najmłodsi pod czujnym okiem instruktorów z KTK „Tratwa” w Łowiczu, czerpali radość z pierwszych kroków w kajaku.

- Odrobinę obawialiśmy się pogody, bo trzeba przyznać zapowiedzi były mało optymistyczne, ale na szczęście wszystko się udało. Najbardziej zaskakujące jest to, że spora część osób korzystających z kajaków, to rodzice z dziećmi w wieku 3-5 lat, co pokazuje, że kajaki są dla wszystkich – mówi Agnieszka Walczak-Caban z KTK Tratwa.

Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie akcją i wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, członkowie Klubu Turystyki Kajakowej „Tratwa” w Łowiczu będą chcieli kontynuować akcję za rok.

Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Gminy Miasta Łowicz w ramach zadania publicznego.

Zdjęcia dzięki uprzejmości : KTK "Tratwa" PTTK Łowicz oraz Na Fali - Kajaki Łowicz

Ogromny sukces „Wakacji z Tratwą na Fali” komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 21:14:09

    Super, dzięki..

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama