Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu na targach MLEKO-EXPO 2019

Gospodarka, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Łowiczu targach MLEKO - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal lowicz24.eu 02/12/2019 11:42
Mirka Czubak

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu po raz kolejny uczestniczyła w XXVIII edycji Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2019 organizowanych przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Tegoroczne targi odbyły się w dniach 27-29 listopada - tradycyjnie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dla łowickiej mleczarni targi były okazją do zaprezentowania zarówno stałych produktów z oferty jak i nowości - jogurtów z mascarpone, twarogu 500 g oraz twarożku domowego. To również doskonały czas na wymianę doświadczeń z innymi producentami i partnerami handlowymi.

Podczas targów w konkursie "WYSOKA JAKOŚĆ WYROBÓW MLECZARSKICH" wyróżnienia oraz statuetki otrzymały również łowickie produkty. Za najwyższą jakość nagrodzono: gamę Jogurtów z Mascarpone 130 g, Serek Mascarpone 250 g oraz Ser Księżak w plastrach.

materiały: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu na targach MLEKO-EXPO 2019 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama