9°C bezchmurnie

Opuścił auto po kolizji i został potrącony przez inny samochód na A2

Wypadki i kolizje, Opuścił kolizji został potrącony przez samochód - zdjęcie, fotografia

Najpierw do kolizji, a w konsekwencji nieprzemyślanych zachowań do wypadku drogowego doszło wczoraj, 12 listopada na autostradzie A2 w rejonie MOP Polesie. Poszkodowany kierowca trafił do szpitala w Łodzi.

Przed godziną 14 na 395 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy (rejon MOP Polesie) doszło do kolizji volkswagena i mercedesa. Pierwszym podróżował 26-latek ze Skierniewic, drugim 63-obywatel Łotwy.

W momencie kiedy kierowca volkswagena wysiadł z auta został potrącony przez 24-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który podróżował audi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Łodzi, gdzie pozostał.

- Policjanci na miejscu ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zebrali materiał dowodowy. Obecnie trwa postępowanie mające na celu ustalić przyczyny i okoliczności niedzielnego wypadku na autostradzie – powiedziała nam Urszula Szymczak, rzecznik KPP w Łowiczu.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Należy pamiętać, że jeżeli na autostradzie dojdzie do kolizji, po której jesteśmy w stanie świadomie stwierdzić, że nic nam nie dolega nie powinniśmy opuszczać swojego samochodu do momentu przyjazdu służb. Wychodząc z samochodu narażamy się na niebezpieczeństwo potrącenia, jak w przypadku kierowcy niedzielnego zdarzenia.

Z kolei dziś, 13 listopada 25-latek z powiatu opoczyńskiego w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze zjechał z drogi do rowu. Do kolizji doszło na drewnianym moście w Kompinie. W wyniku zdarzenia powypadały beczki przewożone na samochodzie dostawczym i uszkodziły barierki przy moście.

Kierowcy na szczęście nic się nie stało, został ukarany mandatem. Był trzeźwy.

Opuścił auto po kolizji i został potrącony przez inny samochód na A2 komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu