Osiedle Zatorze: Mikołajkowy seans dla dzieci i wigilia dla mieszkańców

Zarządy osiedli, Osiedle Zatorze Mikołajkowy seans dzieci wigilia mieszkańców - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/12/2018 08:28
Martyna Czekalska
GRU 15
Restauracja Polonia w Zaciszu przy ul. Kaliskiej 5 godz: 17:00

Zarząd osiedla Zatorze w Łowiczu organizuje dla dzieci i młodzieży Mikołajkowy seans filmowy w kinie Fenix oraz spotkanie wigilijne dla mieszkańców dzielnicy. Trwają zapisy na oba wydarzenia.

Z okazji Mikołajek najmłodsi i trochę starsi mieszkańcy łowickiego Zatorza będą mogli obejrzeć za darmo film familijny „Czarodziejka Lili ratuje święta”. Zostanie on wyświetlony w kinie Fenix przy  ul. Podrzecznej 20 w najbliższą niedzielę (9 grudnia) o godz. 16:45.

Zarząd osiedla organizuje również spotkanie wigilijne, na które zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Zatorza. Odbędzie się ono w przyszłą sobotę (15 grudnia) o godz. 17 w restauracji Polonia w Zaciszu przy ul. Kaliskiej 5. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Zapisy zarówno na osiedlową wigilię, jak i na film przyjmowane są osobiście w siedzibie zarządu osiedla w zapleczu boiska Orlik przy ul. Bolimowskiej jutro (7 grudnia) w godz. od 17 do 20 oraz elektronicznie za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]

Podczas zapisów należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Osiedle Zatorze: Mikołajkowy seans dla dzieci i wigilia dla mieszkańców komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama