Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny . Trwają zapisy

Inne, Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza Przeciąganiu Trwają zapisy - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 08/08/2018 10:42
Mirka Czubak
SIER 12
Plaża miejska Łowicz godz: 12:00

W najbliższą niedzielę (12 sierpnia) na na plaży miejskiej w Łowiczu odbędą się osiedlowe mistrzostwa w przeciąganiu liny. Zawody adresowane są do osób, które ukończyły 16 lat.

Pięcioosobowe drużyny reprezentujące dziesięć łowickich osiedli, zmierzą się z sobą na plaży nad Bzurą. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną. Chętni powinny zgłosić swój udział w turnieju przesyłając wiadomość prywatną do wyznaczonych trenerów poszczególnych osiedli.

Są nimi m.in. - Krzysztof Olko- trener drużyny Nowe Miasto, Marcel Mersi Wolski - trener drużyny Stare Miasto, Ela Podwójci - trener drużyny Korabka oraz Robert Fortun Fortuński- trener drużyny os. Bratkowice. Poszczególnych opiekunów grup można znaleźć na stronie wydarzenia Łączy nas Łowicz. TU

Zmagania z liną rozpoczną się o godzinie 12. Oprócz rywalizacji osiedlowych, organizatorzy przewidują inne atrakcje. Jedną z nich będzie gra w bule. Nie zabraknie również oprawy muzycznej, nagród i dobrej zabawy.

- Na ostatnim turnieju plażówki, mieliśmy przedsmak takiej rywalizacji. Przyznam, że byłem trochę sceptycznie nastawiony do organizacji tego typu zawodów. Jednak gdy zobaczyłem jakie emocje budzi wśród uczestników i widzów przeciąganie liny, to stwierdziliśmy jednomyślnie, że trzeba w to iść – mówi nam Krystian Cipiński jeden z organizatorów mistrzostw.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a cała impreza odbędzie się pod patronatem Polskiego Związku Przeciągania Liny.

Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny . Trwają zapisy komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-12 12:13:55

  Cipson, goń się leszczu. Taki z ciebie organizator jak z koziej dupy trąba. Wypij sobie lepiej piwo pod blokiem i daj już spokój z tą swoją kampanią wyborczą.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-12 14:28:59

  Ale to jest najlepsza kampania, wszędzie hasła, które ludzie koduja podświadomie, już widać, ze Pan C. I pani Słoma szykują się do powiatu, po drodze piękna kelnerka ma nadzieję na miejsce w Radzie Miejskiej, gratuluję pomysłu, Kalinski pewnie odwdzięczy się odpowiednio.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-12 14:57:20

  Jestem na zwodach. Są super.

 • Rysiek z ZK - niezalogowany 2018-08-12 15:38:49

  Nooooo kampania wody niskiej jak intelekt C.
  ....

 • Gość - niezalogowany 2018-08-12 17:00:56

  Nie popluj monitora komentusiu kochany :*

 • Rysiek z ZK - niezalogowany 2018-08-12 17:37:22

  Chyba ty!!


  ...:)

 • Gość - niezalogowany 2018-08-12 22:26:17

  Cipson, jak go zwiesz, na organizacji zna sie jak malo kto, gogusiu. Od lat dziala na tym polu.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama