Ostatni dzwonek na zapisanie się na I Nocny Bieg Niepodległości w Łowiczu

Lekkoatletyka, Ostatni dzwonek zapisanie Nocny Niepodległości Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 31/10/2019 14:31
Martyna Czekalska

Dzisiaj (31 października) upływa termin zgłaszania się do udziału w I Nocnym Biegu Niepodległości. Biegacze spotkają się 10 listopada (niedziela) i pokonają trasę 10 km ulicami miasta.

W przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości biegacze spotkają się o godz. 18 na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu. Kwadrans później, po odśpiewaniu hymnu państwowego, zawodnicy wyruszą na trasę. Będzie ona prowadziła ulicami miasta. Zawodnicy pokonają dwie pętle liczące około 5 km.

31 października to ostatni dzień zapisów i wpłat na imprezę. Wpisowe wynosi 50 zł. Pakiet startowy zawiera pamiątkową koszulkę, medal, dyplom i odblaskową opaskę ledową. Po ukończeniu biegu dla uczestników przewidziany jest ciepły posiłek.

Na bieg można zarejestrować się tutaj.

Ostatni dzwonek na zapisanie się na I Nocny Bieg Niepodległości w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama