Ostatni koncert melomana

L24, Ostatni koncert melomana - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/05/2011 00:00

Majówkę Melomana w Łowiczu zakończył występ Łowickiej Orkiestry Kameralnej. Uroczystość uświetniło wręczenie przez Burmistrza Miasta Łowicz Krzysztofa Kalińskiego Honorowej Odznaki "ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ" Eugeniuszowi Strycharskiemu.

Odznaka honorowa "Zasłużony dla Kultury Polskiej" przyznawana jest osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury, ustanowiona została w 1969 roku. Obecne zasady nadawania odznaki określa rozporządzenie Ministra Kultury z 4 sierpnia 2005 r.

Eugeniusz Strycharski to rodowity Łowiczak, muzyk, prowadzi Zespół Ludowy Koderki oraz Społeczne Ognisko Muzyczne w Łowiczu, założyciel Łowickiej Orkiestry Kameralnej. Pracuje z młodzieżą, uczy muzyki. Jego zawód jest jego pasją. Prywatnie interesuje się muzyką, motoryzacją i techniką. Jego wychowankowie i zespoły które prowadzi to zdobywcy wielu nagród oraz wyróżnień muzycznych.

Podczas koncertu słuchacze wysłuchali min : walca, marsza, mazura, polki. Majówka Melomana odbyła się w sali barokowej Łowickiego Muzeum.

 

Ostatni koncert melomana komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama