Ostatnie bilety na spektakl „Mistrzowie seksu” w Łowiczu

Spektakle, Ostatnie bilety spektakl „Mistrzowie seksu” Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/10/2018 15:46
Martyna Czekalska
PAŹ 28
Łowicki Ośrodek Kultury godz: 17:00

28 października (niedziela) w Łowickim Ośrodku Kultury odbędzie się komediowy spektakl teatralny „Mistrzowie seksu” w wykonaniu aktora Marka Bukowskiego. W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na to wydarzenie.

„Mistrzowie seksu” to błyskotliwa komedia przekraczająca granice treści i formy. Spektakl powstał na podstawie tekstu „Animals and Other Lovers” Johna Tobiasa. Polską wersję stworzyli mistrz ironii Jerzy Hutek oraz Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Marek Bukowski, czyli serialowy Piotr Gawryło z „Na dobre i na złe”, wcieli się w rolę Wiktora. To naukowiec, podróżnik oraz niezbyt udany mąż. Mając problemy w relacjach damsko-męskich, postanowił szukać inspiracji w świecie zwierząt.

- Po wysłuchaniu wykładu Wiktora będziecie dużo mądrzejsi. Partnerka dowie się czegoś o swoim mężczyźnie, a mężczyzna o swojej ukochanej. Kiedy poznacie zwyczaje godowe guźców, wróbli, lwów, mrówek albo szympansów bonobo wasze życie erotyczne nabierze nowych barw. Tutaj poważne ostrzeżenie: pierwsze trzy noce po obejrzeniu spektaklu możecie mieć nieprzespane! - czytamy w zaproszeniu na wydarzenie.

Spektakl odbędzie się 28 października o godzinie 17 w Łowickim Ośrodku Kultury. Ostatnie bilety w cenie 50 lub 60 złotych do nabycia w kasie kina Fenix i online na www.lok.art.pl

Ostatnie bilety na spektakl „Mistrzowie seksu” w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama