Ostrzeżenie o upałach. Najgoręcej ma być w środę

Urząd Miejski, Ostrzeżenie upałach Najgoręcej środę - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/06/2019 11:02
Martyna Czekalska

IMGW wydał ostrzeżenie o upałach drugiego stopnia dla części województwa łódzkiego, w tym powiatu łowickiego. Największe upały prognozowane są jutro (26 czerwca).

Poniżej komunikat otrzymany od inspektora samodzielnego stanowiska ds. zarządzania kryzysowego w Urzędzie Miejskim w Łowiczu

Ostrzeżenie:
Upał/2

Informujemy:
od godz. 14:00 dnia 25.06.2019 do godz. 18:00 dnia 26.06.2019 Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna we wtorek od 29°C do 31°C,
w środę od 32°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Co oznacza drugi stopień zagrożenia?

Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych.

Ostrzeżenie o upałach. Najgoręcej ma być w środę komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama