Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego w ten weekend

Inne, Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego weekend - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/09/2018 11:39
Katarzyna Gajda
WRZ 15
korty przy Powstańców godz: 09:00

W najbliższy weekend (15-16 września) na kortach tenisowych przy ulicy Powstańców odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego.

Turniej, którego organizatorem jest Krzysztof Gajda, prezes Łowickiego Towarzystwa Tenisowego adresowany jest do amatorów „białego sportu” z Łowicza i okolic. Poprzednie edycje przyciągały na korty przy ul. Powstańców około 20 zawodników. Organizator liczy, że w tym roku będzie podobnie.

Zawodnicy zmierzą się w trzech konkurencjach – singiel męski, singiel kobiet raz gra deblowa mężczyzn. W programie jest także pokazowy mecz sklasyfikowanych amatorów tenisa ziemnego Jakuba Dańczaka i Jana Markowskiego.

Zapisy rozpoczynają się w piątek (14 września) od godziny 17 i będą kontynuowane w sobotę rano. Niewykluczone, że pierwsze rozgrywki odbędą się w piątkowe popołudnie. Wówczas na korcie zmierzą się panowie w grze pojedynczej.

Na sobotę, od godziny 9 zaplanowano single męskie – panowie zazwyczaj przeważają liczebnie w turnieju. W niedzielę, również od 9 odbędą się rozgrywki damskie i gra deblowa mężczyzn. Zwieńczeniem turnieju będzie wręczenie pucharów, ufundowanych przez burmistrza Łowicza Krzysztofa Kalińskiego. OTTZ to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim spotkanie amatorów gry w tenisa.


 

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego w ten weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama