Owacje na stojąco. Niesamowity koncert chóru D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor z Indonezji

Portal lowicz24.eu 17/11/2019 20:30
Mirka Czubak

Przy wypełnionej po brzegi sali w łowickim Muzeum odbył się dziś, 17 listopada wyjątkowy koncert indonezyjskiego chóru akademickiego D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor. Młodzi chórzyści pod dyrygenturą Asep Aryanto zaśpiewali kilkanaście utworów. Gościem specjalnym wydarzenia była Siti Nugraha Mauludiah Ambasador Republiki Indonezji w Polsce.

Łowicka publiczność miała okazję wysłuchać dziś, 17 listopada kilkunastu utworów wykonanych przez gości z Indonezji. Były to głównie utwory ludowe w nowoczesnej interpretacji przygotowanej przez dyrygenta chóru Asep Aryanto.

Chór został formalnie powołany, 30 września 2006 przy IPB University. D’Voice SV IPB. Od 13 lat koncertuje po całym świecie z wielkim powodzeniem. Do dziś jest jednym z najpopularniejszych chórów w Indonezji.

Dzisiejsza wizyta chóru w Łowiczu jest zasługą współpracy miasta z XXII Łodzkim Festiwalem Chóralnym “Cantio Lodziensis”. Niespodzianką również dla D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor była obecność Ambasador Republiki Indonezji w Polsce Siti Nugraha Mauludiah, która serdecznie podziękowała za możliwość obejrzenia małej części Indonezji tu w Polce.

Na zakończenie oczarowana publiczność wysłuchała bisu, który nagrodziła długimi owacjami na stojąco.

Owacje na stojąco. Niesamowity koncert chóru D’Voice Sekolah Vokasi IPB Bogor z Indonezji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama