13°C bezchmurnie

Paluch i Pih w Łowiczu. Rapowy koncert na Błoniach

Kiedy: 2018-10-12 , godzina: 20:00 | Gdzie: Muszla koncertowa w parku Błonie

Koncerty, Paluch Łowiczu Rapowy koncert Błoniach - zdjęcie, fotografia

12 października (piątek) na muszli koncertowej w parku Błonie w Łowiczu wystąpią raperzy Paluch i Pih. Dla tego pierwszego będzie to pierwszy koncert w mieście nad Bzurą.

Albumy Palucha są jednymi z najlepiej sprzedających się polskich płyt rapowych. Raper z Poznania wydał jak dotąd 12 albumów, które rozeszły się w ponad 260 tys. egzemplarzy. Krążek „Ostatni Krzyk Osiedla” z 2016 roku pokrył się potrójną platyną. Paluch jest również założycielem wytwórni płytowej oraz marki odzieżowej B.O.R., czyli Biuro Ochrony Rapu.

Po raz drugi w Łowiczu wystąpi Pih. Białostocki raper pierwszy raz gościł w naszym mieście sześć lat temu podczas charytatywnego festiwalu hip-hopowego dla Jasia Łazińskiego. Od tego czasu Pihszou wydał dwa albumy: „Dowód rzeczowy nr 3” oraz „Kino Nocne” i jedną EP-kę z Kaczorem „Zła Krew EP”.

Podobnie jak przed sierpniowym koncertem KęKę na scenie pojawią się łowiccy mistrzowie yoyo Kacper Pałatyński i Marcel Ołubek. Nowością będzie pokaz tańca breakdance w wykonaniu tancerzy z grupy Oldskulowe trampki.

Rozeszła się już 300 biletów z pierwszej puli. W drugiej transzy jest tyle samo wejściówek, a ich cena to 35 złotych. Sprzedaż będzie prowadzona do 10 października lub do wyczerpania puli.

Bilety można nabyć on-line za pośrednictwem strony internetowej http://lok.art.pl/repertuar/ lub stacjonarnie w kasie kina Fenix przy ul. Podrzecznej 20.

Po 10 października cena biletu wyniesie 40 zł.

Koncert Palucha i Pih-a w Łowiczu rozpocznie się o godzinie 20.

Portal lowicz24.eu jest patronem medialnym wydarzenia.

Paluch i Pih w Łowiczu. Rapowy koncert na Błoniach komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu