Para z Głowna najlepsza w pierwszym turnieju OMŁ w siatkówce plażowej

Siatkówka, Głowna najlepsza pierwszym turnieju siatkówce plażowej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 25/07/2018 11:42
Martyna Czekalska

Piotr Kosielski i Damian Janicki z Głowna zwyciężyli w pierwszym turnieju eliminacyjnym XVII edycji Otwartych Mistrzostw Łowicza w siatkówce plażowej.

Pierwszy turniej eliminacyjny został rozegrany w ostatnią sobotę (21 lipca) na boiskach I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu. W zawodach wzięło udział szesnaście dwuosobowych drużyn.

Zwyciężyła głowieńska para Piotr Kosielski / Damian Janicki, która w finale rozbiła zgierski duet Bartosz Jabłoński / Adam Broniarek 21:11. W meczu o 3. miejsce Mateusz Mańkowski z Opola i Wojciech Dziembała z Zabrza pokonali braci Adama i Filipa Filińskich z Żychlina 21:18.

Kolejne turnieje eliminacyjne mistrzostw Łowicza w plażówce odbędą się 4 i 18 sierpnia. Turniej finałowy z udziałem najlepszych ekip zaplanowano na 2 września.

A już w najbliższą sobotę (28 lipca) odbędzie się czwarta edycja turnieju mikstów o puchar dyrektora OSiR w Łowiczu. Zawody dla par mieszanych zostaną rozegrane na boiskach I LO. Zapisy na turniej przyjmowane są na Facebooku. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Wyniki I turnieju eliminacyjnego XVII edycji OMŁ
I runda:
Damian Śliwkiewicz / Wojciech Lewandowski – Piotr Kosielski / Damian Janicki: 19:21,
Dawid Pawlak / Damian Gawrych – Bartłomiej Pakowski / Marcin Moszczyński: 19:21,
Maciej Morawski / Mateusz Frydrych – Damian Wiechno / Adam Banasik: 21:12,
Dominik Pińkowski / Michał Rutkowski – Jakub Zabost / Mateusz Chlebny: 21:16,
Wojciech Chondzyński / Mateusz Kosiorek – Mateusz Mańkowski / Wojciech Dziembała: 6:21,
Jakub Zagórowicz / Dominik Pacler – Bartosz Jabłoński / Adam Broniarek: 19:21,
Adam Filiński / Filip Filiński – Damian Krysztofczyk / Dominik Miśkiewicz: 21:19,
Adam Pietrzak / Jakub Pastuszka – Dominik Niedbałka / Jakub Garwyszczak: 21:16,
II runda:
Kosielski / Janicki - Pakowski / Moszczyński: 21:11,
Morawski / Frydrych - Pińkowski / Rutkowski: 22:20,
Mańkowski / Dziembała - Jabłoński / Broniarek: 9:21,
Filiński / Filiński - Pietrzak / Pastuszka: 21:13,
I runda repasażowa:
Niedbałka / Gawryszczak - Miśkiewicz / Krysztofczyk: 16:21,
Zagórowicz / Pacler - Chondzyński / Kosiorek 21:13,
Zabost / Chlebny - Wiechno / Banasik: 21:17,
Pawlak / Gawrych - Lewandowski / Śliwkiewicz 21:16,
II runda repasażowa:
Miśkiewicz / Krysztofczyk - Pakowski / Moszczyński: 21:15,
Zagórowicz / Pacler - Pińkowski / Rutkowski: 21:11,
Zabost / Chlebny - Mańkowski / Dziembał: 9:21,
Pawlak / Gawrych - Pietrzak / Pastuszka: 19:21,
III runda (ćwierćfinały):
Janicki / Kosielski - Morawski / Frydrych: 24:22,
Jabłoński / Broniarek - Filiński / Filiński 22:20,
III runda repasażowa:
Pakowski / Moszczyński - Zagórowicz / Pacler: 21:15,
Mańkowski / Dziembała - Pietrzak / Pastuszka: 22:20,
IV runda repasażowa (ćwierćfinały):
Filiński / Filiński - Pakowski / Moszczyński: 21:11,
Mańkowski / Dziembał - Morawski / Frydrych: 21:17,
Półfinały:
Janicki / Kosielski - Filiński / Filiński: 21:11,
Jabłoński / Broniarek - Mańkowski / Dziembała: 21:16,
Mecz o 3 miejsce:
Filiński / Filiński - Mańkowski / Dziembała: 18:21,
Mecz finałowy:
Janicki / Kosielski - Jabłoński / Broniarek: 21:11

Klasyfikacja końcowa:
1. Damian Janicki (Głowno) / Piotr Kosielski (Głowno),
2. Bartosz Jabłoński (Zgierz) / Adam Broniarek (Zgierz),
3. Mateusz Mańkowski (Opole) / Wojciech Dziembała (Zabrze),
4. Adam Filiński (Żychlin) / Filip Filiński (Żychlin),
5-6. Marcin Moszczyński (Głowno) / Bartłomiej Pakowski (Głowno),
Maciej Morawski (Skierniewice) / Mateusz Fydrych (Skierniewice),
7-8. Adam Pietrzak (Łowicz) / Jakub Pastuszka (Skarżysko Kamienna),
Jakub Zagórowicz (Łowicz) / Dominik Palcer (Sypień),
9-12. Dominik Pińkowski (Łowicz) / Michał Rutkowski (Łowicz),
Jakub Zabost (Goleńsko) / Mateusz Chlebny (Łowicz),
Dawid Pawlak (Łowicz) / Damian Gawrych (Głowno),
Dominik Miśkiewicz (Głowno) / Damian Krysztofczyk (Głowno),
13-16. Dominik Niedbałka (Nieborów) / Jakub Gawryszczak (Łowicz),
Damian Wiechno (Sobota) / Adam Banasik (Leśniczówka),
Damian Śliwkiewicz (Głowno) / Wojciech Lewandowski (Wola Gosławska),
Wojciech Chondzyński (Łowicz) / Mateusz Kosiorek (Świeryż Drugi).

Fot. Otwarte Mistrzostwa Łowicza w siatkówce plażowej Facebook

 

Para z Głowna najlepsza w pierwszym turnieju OMŁ w siatkówce plażowej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama