6°C lekkie zachmurzenie

Patriotyczny koncert Arki Noego w Łowiczu

Kiedy: 2018-09-15 , godzina: 17:00 | Gdzie: Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju

Koncerty, Patriotyczny koncert Noego Łowiczu - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Tradycja i Pamięć w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości zaprasza na patriotyczny koncert zespołu Arki Noego w Łowiczu.

Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 września o godz. 17:00 w Pijarskich Szkołach Królowej Pokoju przy ul. Pijarskiej 2 w Łowiczu. Co istotne, uczestnicy koncertu otrzymają bezpłatnie wyjątkową publikację - śpiewnik patriotyczny, w którym znajdą się najważniejsze polskie pieśni wraz z krótką historią ich powstania oraz innymi ciekawostkami. Posiadając taki śpiewnik będzie można czynnie uczestniczyć w koncercie.

Stowarzyszenie Tradycja i Pamięć to organizacja mająca na swoim koncie m.in. dwukrotne zorganizowanie Biegu Pamięci „Tropem Wilczym” oraz czterokrotne przeprowadzenie Festiwalu Historycznego „Tradycja i Pamięć”, który swym zasięgiem obejmuje województwa łódzkie i kujawsko-pomorskie.

Arka Noego to zespół dziecięcy prowadzony przez Roberta „Litzę” Friedricha. Początki działalności to rok 1999 i współpraca z dziecięcym programem „Ziarno”, emitowanym w TVP1. W skład zespołu zaangażowanych było wielu uznanych polskich muzyków wraz ze swoimi dziećmi, m.in. Marcin Pospieszalski, Mateusz Pospieszalski. Dariusz Malejonek, Joszko Broda, Maciej Starosta, Piotr Żyżelewicz, Mazzol.

Obecnie Arkę Noego wspiera muzycznie grupa Luxtorpeda. Na przestrzeni 17 lat istnienia zespołu do rąk słuchaczy w Polsce trafiło ponad siedem milionów płyt. Dziecięca formacja ma na swoim koncie nie tylko setki koncertów, dziesiątki przebojów o rodzinie, życiu i problemach, a przede wszystkim o ogromnej miłości i pomocy Boga w codziennym życiu, ale także sporą kolekcję nagród i wyróżnień.

Zadanie Koncert Patriotyczny "Tradycja i Pamięć" dofinansowano ze środków programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa. Udział w sobotnim wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Patriotyczny koncert Arki Noego w Łowiczu komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.