Paweł Wizgier wyróżniony na gali w Warszawie

  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
WIZGIER17 07/12/2018 16:49
PAWEŁ WIZGIER

Zawodnik Łowickiego Klubu Motorowego Paweł Wizgier został nagrodzony podczas Gali Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego. Motocrossowiec ma za sobą bardzo udany rok.

Impreza odbyła się w ostatnią sobotę (1 grudnia) w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Paweł Wizgier w zakończonym właśnie sezonie zdobył motocrossowy Puchar Polski oraz brązowy medal mistrzostw kraju w klasie MX Masters, w której rywalizują zawodnicy w wieku powyżej 40 lat.

- Sezon był bardzo intensywny i wyczerpujący z dużą ilością wyścigów. Były lepsze i gorsze chwile, ale jestem zadowolony z tego sezonu i w przyszłym roku postaram się jeszcze bardziej - zapowiada zawodnik Łowickiego Klubu Motorowego.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania Polskiego Związku Motorowego z uroczystej gali w Warszawie.

Paweł Wizgier wyróżniony na gali w Warszawie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama