Pech pana Macieja czy nieuczciwa kasjerka w Kauflandzie?

Wasze sprawy, Macieja nieuczciwa kasjerka Kauflandzie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/09/2017 15:42
Katarzyna Gajda

Ile razy po odejściu od kasy w sklepie czy markecie nie przeliczyliście Państwo reszty otrzymanej od kasjerki czy kasjera. Większość z nas zapewne odpowie, że rzadko kiedy przelicza otrzymane pieniądze, zwłaszcza monety. A to błąd! Oto historia naszego Czytelnika...

- Chciałem prosić o interwencję dziennikarską w sprawie nieuczciwej kasjerki w markecie Kaufland w Łowiczu – zaczyna się wiadomość, którą przesłał nam pan Maciej.

Dalej opisuje, że proceder wydawania niepełnej reszty odkrył w lipcu. Wówczas odwiedził łowicki market kilkakrotnie. Za każdym razem kiedy obsługiwała go ta sama pani, reszta, którą otrzymywał za zapłacone zakupy była niepełna.

- Raz brakowało 1 zł, innym razem 20 groszy, jeszcze innym 30 groszy. U innych kasjerek takie sytuacje nie miały miejsca – czytamy w wiadomości.

- Większość z nas klientów, gdy dostaje resztę nie przelicza co do grosza wszystkich pieniędzy tylko w pośpiechu chowa je do portfela, pozostając w nieświadomości, że zostali oszukani – dodaje pan Maciej i przestrzega, aby przy codziennych zakupach zwracać na to uwagę.

Na upomnieniu kasjerki, która błędnie wydała resztę naszemu Czytelnikowi jednak się nie skończyło. Pan Maciej postanowił poinformować o tym fakcie kierownika sklepu. Złudne okazały się jego przypuszczenia o zwolnieniu nieuczciwej pani. Odwiedzał market przy Starzyńskiego w sierpniu regularnie, ani razu nie spotkał owej sprzedawczyni.

- Myślałem że sprawa została rozwiązana i podjęto odpowiednie działania przez dyrekcję weryfikujące tą sprawę, lecz 1 i 2 września spotkałem tą kasjerkę. Wówczas nie płaciłem za zakupione produkty u tej pani, obsłużyła mnie inna pracownica sieci, która poprawnie wydała resztę – czytamy w wiadomości.

„Następnego dnia (03.09 sobota) ponownie robiłem zakupy w markecie. Z ciekawości chciałem sprawdzić czy w tej sprawie coś się zmieniło i czy kasjerka już nie oszukuje klientów w wydawaniu reszty. Robiłem zakupy z kolegą. Podzieliliśmy się produktami. Ja poszedłem jako pierwszy, a kolega w odstępie dwóch klientów ustawił się za mną. Z przykrością muszę poinformować że mnie owa kasjerka oszukała na 50 gr, zaś kolegę na 40 groszy.

Po upomnieniu się o błędne wydanie reszty kasjerka z oburzeniem i wrogim spojrzeniem wydała ją poprawnie, bez żadnego słowa przepraszam. Zgłosiliśmy sprawę do kierownika sklepu, który poinformował nas, że przekaże ją kasjerce i przyjrzy się jej, ale nie mam co do tego pewności” - opisuje swoje doświadczenia podczas robienia zakupów pan Maciej.

Kierownik sklepu podczas przyjmowania zgłoszenia od naszego Czytelnika zapewnił go, że po zakończeniu zmiany rozliczenie kasjerki jest bez zastrzeżeń.

Poprosiliśmy rzecznika prasowego sieci Kaufland o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Michał Ostrowidzki poinformował nas, że „do Centrum Obsługi Klienta Kaufland wpłynęły dwa zgłoszenia dot. zastrzeżeń co do obsługi kasy przez pracownika w markecie w Łowiczu. W obydwu przypadkach – w lipcu i we wrześniu, przeanalizowaliśmy dokładnie skargę klienta. Wszystkie podjęte przez nas działania kontrolne, m.in. kontrolne zakupy wykonane przez anonimowe osoby, nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Kasjerka właściwie wydawała resztę z zakupów, a stan kasy w pełni się zgadzał”.

- Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego też wszystkie zgłoszenia są przez nas dokładnie weryfikowane. Właściwy proces obsługi klienta jest szczególnie ważny i dokładamy wszelkich starań, aby w marketach sieci Kaufland był on na najwyższym poziomie – dodaje Michał Ostrowidzki.

Tłumaczenia te nie przekonują naszego Czytelnika, który jest zdania, że są różne sposoby, aby nadwyżkę w kasie owa sprzedawczyni sobie przywłaszczyła, np. w czasie kiedy schodzi na przerwę lub robiąc swoje zakupy.

A jakie jest Państwa doświadczenie w podobnych kwestiach. Czy spotkaliście się z nagminnym, jak pan Maciej procederem przy niewydawaniu reszty w całości. Zachęcamy do dzielenia się opiniami w komentarzach.
 

Pech pana Macieja czy nieuczciwa kasjerka w Kauflandzie? komentarze opinie

 • gość 2017-09-15 16:00:54

  Widać gołym okiem że i u Nas ruszyła OBRONA TERYTORIALNA !!!

 • Gość_P - niezalogowany 2017-09-15 16:14:49

  Byc moze nie spotkalam sie z niewydawajiem reszty, ale jedna z Pań nagminnie nalicza foliówki....
  Nalezy także wspomniec o zmianie polityki firmy.... do niedawna jezeli cena produktu na polce sklepowej różniła sie od tej nabitej na kasie dostawalismy zwrot. W tym momencie juz tego zwrotu nie dostaniemy. Przy jednych zakupach zostałam "oszukana" przez bledne ceny i skonczylo się na zwrocie produktu... i klotni z panią z informacji, ponieważ ją nie interesuje ze na koszu nawet w innym miejscu nie ma takiej ceny... skoro firma wprowadza w blad to moze kasjerka zle zainterpretowala nowe polecenia :P

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 16:33:57

  Takiego syfu jak w biedronce na górkach nie ma w żadnym markecie. Czasami ciężko przejść między półkami bo wszędzie leżą puste kartony. Zdarza się że potłuczone szklane butelki leżą pół dnia. Wszystkie wózki i koszyki ujebane do granic mozliwości. Przeterminowany towar na półkach. Przerażający brak wiedzy pracowników nt.asortymentu. Na koniec wisienka na torcie: pytanie o kartę klienta i akcja świeżaki! A na ponad milion świeżaków klienci czekają prawie rok!

 • Gość K - niezalogowany 2017-09-15 16:51:13

  Pani w punkcie wiecznie wściekła jak osa !!! Oszustwa z cenami - notoryczne!!!
  Jak mieli akcję z darmowymi maskotkami to pracownicy którzy niemieli prawa do udziału w akcji, odbierali darmowe miśki w hurtowych ilościach....a klienci czekają teraz miesiącami....po zwróceniu uwagi usłyszałam że im się należy i już...na dodatek usłyszałam kilka epitetów
  ...w zgłaszanie kierownikowi się nie bawiłam bo to bez sensu zadzwoniłam do biura obsługi.Niestety obsługa w łowickim markecie w 90% poniżej wszelkiej krytyki!!!

 • Lukasz - niezalogowany 2017-09-15 17:18:08

  Ja dzisiaj został bym orzniety na 6 zł przy zakupach w Tesco. Promocja była, a została nienaliczona. Ale przy zakupach za 20 zł łatwo było się połapać a przy większych pewnie już bym nie spojrzał. A ciekawe jak liczą te automatyczne kasy jak się wrzuci drobne

 • Slawek - niezalogowany 2017-09-15 17:32:25

  Jest taka pani w kauflandzie obsludze klijeta i wiecznie nie zadowolona i opryskliwa jak sie jej nie podoba praca moze zmienic i pracowac na basenie z mezem jako ratownik.

 • Piotr - niezalogowany 2017-09-15 18:06:32

  W Intermarche ponownie oszukują na mięsie, które czuć że jest nie świeże! Jak oszukiwali tak oszukują ponownie! Ludzi traktują jak świnie!

 • Syn Piotra - niezalogowany 2017-09-15 18:10:27

  Odnośnie komentarza o Biedronce na górkach! Co Ty gosciu bredzisz! Biedra na Łęczyckiej jest najlepiej zorganizowanym marketem w Łowiczu. Pojedz na Warszawską to przerazisz!

 • gość 2017-09-15 18:15:44

  MAcierewicz drugi jakis...doszukuje sie ch*j wie czego...
  W Kaufie bywam dwa razy dziennie i o dziwo nigdy nie zostałem...biedny duren, że na niego tak sie uwzieli w tym kaufie :)

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 18:19:58

  Kasjerki są miłe, gorzej z punktem obsługi klienta...

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 18:30:08

  Ostatnio zapytałem kasjerkę w biedronce jaki gatunek jabłek kupuję, ponieważ nie było właściwego opisu przy produkcie. Uzyskałem następującą odpowiedź: deserowe! Pomyślałem ze to i tak dobrze, zawsze mogłem usłyszeć: pierwszy!

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 18:41:17

  Ludzie czy wy naprawde myślicie,że osoba pracująca w markecie ma wiedzieć wszystko o produktach?Jaki rodzaj jabłek,z jakiego kraju i może jeszcze czy smaczne???Czy nie widzicie ile oni mają obowiązków?...litości

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 19:03:58

  Ten pan jest chyba niepowazny, tam są dookoła kamery, ciekawe jak sobie do kieszeni włożyła? ??

 • gość 2017-09-15 19:47:50

  Kto pracował w Kauflandzie w ŁOWICZU to może opowiedzieć jakie tam dzieją się historie NAJ-nieprawdopodobne a jednak!zwlaszcza z jedną "panią"w roli głównej!

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 20:15:02

  Jeśli ten typ w zawoalowany sposób oskarża kogoś o kradzież to niech idzie na policję, bo komuś może krzywdę zrobić. Ten się nie myli co nic nie robi. Niech tam sam stoi 8 godz za marne pieniądze

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 20:24:20

  Na rynku kupować nie oszukują!!!! Kupują mięso w marketach w promocji bądź warzywa i sprzedają ze swoje bądź ubojni.

 • gość 2017-09-15 20:29:54

  facetowi brakuje groszy i niema za co żyć albo nie ma co robić, albo jest chory psychicznie. Jeżeli byłaby to kradzież to by to już dawno zauważono i zwolniono jakąś szaroburą kasjerkę. Jeśli uważa że go okradają to niech idzie na policje albo do psychiatry.

 • gość 2017-09-15 20:35:44

  kamery by to nagrały zresztą. Można to sprawdzić. Niech się nie wtrąca w cudze sprawy ten co oskarża, tylko zajmie się lepiej sobą. Kasjerka go może oskarżyć o to że mu przeszkadza i innym pracownikom w pracy i o oszczerstwo.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 20:44:46

  Kaufland to omijam z daleka,a jak ktoś sobie pozwala na takie towarzystwo i warunki to jego wybór.ja sobie nie pozwolę aby obsługa byle markeciny mogła sobie na mnie odgrywać prywatne niepowodzenia.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 20:58:02

  Place karta i mam to w dupie

 • gość 2017-09-15 21:12:49

  Dwie panie z punktu informacyjnego bardzo nieprzyjemne Aneta i Justyna. Ciągle naburmuszone, nie odpowiadają jak się je o coś zapyta, zostawiając towar w depozycie rzucają numerkami i patrzą spod byka na klientów, którzy wchodzą. A jak się pójdzie po bon za czekanie w kolejkach to zachowują się jakby płaciły ze swojej kieszeni . Myślę, że najwyższy czas, aby zmieniły pracę może na ratownik informacyjny.

 • gość 2017-09-15 21:19:20

  Moja opinia o Kauflandzie- kasjerki zawsze miłe, Punkt obsługi klienta, aż strach minąć-Pani jakby za karę siedziała, no chyba, że ma hemoroidy i taką minę;) Ceny na półkach często inne niż przy kasie...Oczywiście przy kasie nabijane są wyższe! Jedynie dział mięsny działa bez uwag moim zdaniem. Tam Panie zawsze pomocne, zawsze mi dobrze doradziły, wiedziały co sprzedają, ogólnie zorientowane w temacie.

 • gość 2017-09-15 21:30:03

  wydaje mi się że nie którzy co wypisują te oszczerstwa mają problem z psychiką i wyżywają się na pracownikach. Jeśli kontrola nie wykazuje zastrzeżeń to niech robią sobie zakupy gdzie indziej, bo i tak klienci nie mają na to wpływu..Jednak przeciwnicy supermarketów nie mają honoru. Jak im nie pasuje to niech tam nie robią zakupów. Czemu jednak tam przychodzą i po co ?

 • gość 2017-09-15 21:45:46

  Punkt obsługi klienta w Kaufie,to jak pokój dyrektorski, tylko szkoda że nie ma drzwi,pozdrawiam Panie dyrektorki z punktu obsługi słabych ogniw.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 21:49:24

  Osoba która stwierdza że w biedrze na górkach jest "syf" niech zastanowi sie co pisze bo taki nie porządek zostawiają klienci po sobie.Gdyby odstawiali produkty na swoje miejsce byłoby o wiele czyściej. Kultury trzeba najpierw wymagać od siebie a dopiero od innych.

 • Księgowy - niezalogowany 2017-09-15 21:51:03

  Panie Macieju! Polecam starą zasadę: "ufam, ale sprawdzam". Z powodu 20 groszy nie zamierza Pan chyba zwalniać kasjerki z pracy. Skarga u kierowniczki OK, ale z tą prasą, to chyba Pan przesadził. Również nie polecam płacenia kartą jakiś drobiazgów, gdyż hamuje to przepływ klientów i nabija kabzę bankom.

 • wiki - niezalogowany 2017-09-15 21:54:43

  Wielu klientów to buraki. W swojej pracy są nikim to wyżywają się w marketach.

 • gość 2017-09-15 22:00:15

  może jednak kościół na górkach, nie jednak supermarket, nie jednak kościół, no nie wiem. Jestem chyba chorągiewką na wietrze. Nieodzywam się, nie robię nic, a później podnoszę rękę i mówię jestem za bo czuję pismo nosem, że chyba jednak to drugie bo już przygotowane......itd.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 22:27:49

  Robiłam dziś zakupy w biedronce na katarzynowie. Na sklepie informacja - przy zakupie 3 op papierów toaletowych "xxx" cena za szt 2.99zl (z 3.99), na kasie się promocją nie nalicza... Mówiłam kasjerce, ona szukała w gazetce u stwierdziła że promocji nie ma. Po dokonaniu zapłaty weszłam na sklep by się przekonać czy może ja coś pomieszalam. Ale nie. Jest napisane jak byk! Pokazalam Pracownicy paragon jak się rabat na kasie nalicza

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 23:04:21

  Mi tez sie zdarzyło, że mialam o 5 zł wydane za mało. Robilam zakupy mamie, jej pieniądze mialam w oddzielnym portfelu i dlatego się dopatrzyłam. Następnego dnia poszłam do tej samej pani( czarne włosy w okularach) wydała 50 gr. mniej , ale zaraz jej zwróciłam uwagę pewnie mnie zapamiętała i przez jakiś czas był spokój. Przyznam, że zapomniałam o tym i teraz nie sprawdzam. Bardzo lubię zakupy w Kauflandzie i ogólnie obsługa jest bardzo miła , ale jeśli chodzi o punkt informacyjny to porażka!!! Niemiłe dwie panie naburmuszone, wyniosłe uważam że minęły się z powolaniem i nigdy nie powinny tam awansować tylko tyrać przy kasach może by ich to czegoś nauczyło.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-15 23:13:38

  Oczywiście chodzi o te bardzo ciemne włosy do ramion.

 • gość 2017-09-15 23:59:32

  Moim zdaniem, najlepszy market w Łowiczu to właśnie Kaufland, największy wybór, kasjerki miłe, a the best to lada mięsna. Stojąc w kolejce za niektórymi klientami, mi puszczają nerwy, a Pnie z lady dzielnie i z uśmiechem znoszą fanaberie upierdliwych klientów. Tam zawsze miła i cierpliwa obsługa.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 08:21:05

  Najgorsza obsługa klienta !!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 08:53:20

  Ja jestem stałym klientem Kauflandu i uważam że z wszystkich marketów ten jest najlepszy !
  Zawsze czysto, duży wybór asortymentu , fakt ceny często się nie zgadzają ale zawsze nie miałem problemów ze zwrotem pieniędzy , chociaż zależy kto siedzi na informacji. Kasjerki są różne i nie narzekam . Gorzej z pracownikami gdy pytam gdzie mogę daną rzecz znaleść to zawsze słyszę " nie wiem , to nie mój dział"
  Co do obsługi klienta ....uważam że tylko jedna z nich lubi swoją pracę. Uśmiechnięta i najkrócej się u niej czeka z załatwianiem spraw lub ze zwrotem butelek . Inne to jakby siedziały tam za karę

 • gość 2017-09-16 09:56:42

  Proponuje robic zakupy w innym markecie,Kauflad taki zly a wszyscy do niego przychodza,jest mnostwo innych marketow,a pracownicy wydaje mi sie ze zasuwaja jak roboty,nie zawsze mozna zmienic cene w danej chwili i to nie zalezy od pracownika a od systemu,bylam swiadkiem jak klient wrecz obrazal pracownika,wiec jak chcecie zeby pracownik mial do was szacunek jako klienta, skoro wy nie macie do pracownika,zenada i chamstwo,rozpuszczeni sa ludzie i tyle

 • gość 2017-09-16 11:40:52

  PUNKT OBSŁUGI KLIJENTA=MNIEJ NIŻ ZERO !!!!!

 • gość 2017-09-16 12:05:58

  widzę ,że sprawa kasjerki zeszła na dalszy plan ,bo solą w oku jest POK ,mogę coś o tym napisać bo sama byłam "ofiarą"tych niemiłych,aroganckich pozbawionych kultury osobistej "pań"wyżej już wymienianych w komentarzach.pojęcia o obsługiwaniu klientów oczywiście fachowego nie posiadają(proponuję szkolenie).bardziej niż pracą zainteresowane promocją własnej osoby,stroje nieadekwatne do stanowiska.propozycja dla dyrekcji zmiana pracowników w tym miejscu które powinno być wzorcową wizytówka sklepu,to co jest teraz to antywizytówka .dział mięsny może być przykładem na kulturalną i rzetelną obsługę.co do kasjerów to i tu są "kwiatki".szefostwo nie dba o wizerunek sklepu co przekłda się właśnie na bylejakość niektórych pracowników.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 14:01:02

  Brak słów na to wszystko co tu czytam.....
  Bydło niech nie chodzi do Tesco i innych marketów tylko bydło niech siedzi tam gdzie jego miejsce ..... w oborze.


  My klienci chcemy być traktowani z szancunkiem to tak samo traktujmy pracowników tych marketów bo wydaje mi się że połowa z Was uważa się za lepszych od Nich a raczej to pracownicy stoją na przegranej pozycji. Klient może im wszystko wygarnac i zle się odnosić a Pracownik będąc w pracy musi zagrysc zęby i być miłym.
  Wniosek....... Chcesz być dobrze traktowany to sam tak traktuj !!!!

 • Brak słów - niezalogowany 2017-09-16 14:51:23

  Muszę niestety potwierdzić opinię dot. punktu obsługi klienta w łowickim Kauflandzie. Tylko tutaj pojawiło się kilkanaście złych opinii na temat osób tam pracujących, więc coś musi być na rzeczy.
  Chyba rzeczywiście nie przeszły nawet podstawowego szkolenia z obsługi klienta. Ludzie też są różni, ale nazywanie ich "bydłem" świadczy tylko o poziomie kultury i wychowania osoby piszącej wyżej.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 15:18:48

  Zgadzam się z przedmówcą i coś mi tu podpowiada kto nazywa klientów burakami i bydłem.

 • Gość2 - niezalogowany 2017-09-16 16:15:30

  Tak zgadzam się z tym.. A w szczególności z jedną panią w roli głównej wiadomo co ona kombinuje już ktoś tu napisał w komentarzach.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 16:48:24

  Oooo widzę że z tego Kauflandu to wielka sensacja się zrobiła :-)
  Jakby nie było innych zmartwień

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 18:08:50

  Nie sensacja, tylko klient oczekuje stosownego traktowania ,od tego jest POK aby wyjaśnić,naprawić błędy,przechować depozyt ,udzielać informacji itd z należytym szacunkiem a nie wytrząsana,ignorancji,much w nosie,łaski i długoby wymieniać....czego przykrego inni klienci doświadczyli.to w końcu PUNK OBSŁUGI KLIENTA a nie Fochandia księżniczek....

 • Gość - niezalogowany 2017-09-16 19:35:54

  Ok zgodzę się z Tobą ale temat był na temat źle wydawanej reszty a teraz nagle temat zawiesił się na obsłudze klienta, złych cen , kasjerek , Pań z lady. Nie wsadzajmy wszystkich do jednego worka bo pracują też takie osoby na które złego słowa nie mogę powiedzieć a często odwiedzam ten sklep. Są pracownicy z którymi można porozmawiać, udziela informacji nawet pozartuja . Fakt niektóre Panie siedzące na informacji powinny inaczej z grzecznoscia podchodzić do klienta to samo na kasie. Ostatnio też nie byłem zadowolony z obsługi kasowania , Pani była nie miła ale nie wiem czy tak ma czy.....miała gorszy dzień. Każdy ma prawo do gorszego dnia bo każdy jest człowiekiem. Pracowałem parę lat temu w zwykłym sklepie i wiem że klienci potrafią dac w kość .

 • Lalunia - niezalogowany 2017-09-16 21:08:00

  Do osoby ,która pytała kasjerkę o jabłka, ludzie ogarnijcie się nie pytajcie o takie rzeczy . Najgorsze pytanie jakie może usłyszeć sprzedawca :czy to jest dobre ? Zapytał mnie kiedyś pan o jakąś mielinkę w konserwie, choć takich swiństw nie jadam powiedziałam, że przepyszne, cóż jeden lubi zapach pomarańczy drugi jak mu nogi śmierdzą. A sprzedawca nie ma obowiązku wszystkiego znać i lubić.

 • gość 2017-09-16 23:48:31

  Ludzie opamiętajcie się, każdy w swoim życiu powinien chociaż miesiąc popracować w markecie, wtedy byłby miły, uśmiechnięty i miał anielską cierpliwość znosić fochy klientów, upierdliwych, mających się za królów świata, którym wszystko się należy i sa panami świata.

 • gość 2017-09-17 09:54:09

  "W Kauflandzie najważniejszy jest Klient. Codziennie pracujemy nad zapewnieniem Państwu usług najlepszej jakości. Nasi pracownicy w marketach i w Dziale Obsługi Klienta są
  do Państwa dyspozycji."kolejny cytyat..."Zadowolenie naszych klientów jest kluczową wartością w naszej codziennej pracy.
  Naszym wspólnym celem jest przyczynianie się do zapewnienia naszym klientom satysfakcjonujących i spokojnych zakupów.

  Dlatego opracowaliśmy zbiór podstawowych zasad postępowania w naszej firmie. Wierzymy, że tylko pracownik, który chętnie wykonuje swoją pracę, będzie w stanie przekazać zado wolenie i pozytywne emocje naszym Klientom."kolejny cytat.....Z każdym pracownikiem przeprowadzamy regularne rozmowy oceniające jego pracę, zachowanie i rozwój w przedsiębiorstwie." NA STRONIE KAUFLANDU JEST JESZCZE SZEREG INFORMACJI DLA KLIENTÓW,PROPONUJĘ POCZYTAĆ....MAM TYLKO JEDNO PYTANIE JAK TO SIE STAŁO,ŻE PUNKT OBSLUGI KLIENTA W ŁOWICZU ZOSTAŁ OBSADZONY OSOBAMI O KTÓRYCH JUŻ WIELOKROTNIE WSPOMONANO?

 • gość 2017-09-17 16:24:09

  Prawda w Kauflandzie w tym dziale klienta ta pani jest nie na swoim miejscu. Dziwie się ,że jeszcze kierownictwo nie wzięło się za nią odpowiednio. Co to mało młodych chętnych do pracy.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-17 18:05:14

  No cóż, zazwyczaj nie miałam większych nieprzyjemności z Kauflandem, ale dzisiaj kupując na dzialekilku mięsnym okazało się, że zamiast za parówki zapłaciłam za schab. Oczywiście w dziale obsługi klienta nie widzieli w tym zadnego problemu i różnica nie została mi oddana.

 • ANIA - niezalogowany 2017-09-17 20:18:54

  JA LUBIĘ ROBIĆ ZAKUPY NA MOSTÓWCE ZAWSZE TAM JEST TAKA OSOBA KTÓRA ŻEGNA KLIENTÓW ,,DO PÓŹNIEJ'',SZYBKO OGARNIA HOT-DOGI I NIE KANTUJE NA KASE.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-17 21:27:18

  Tak przy tej całej fali hejtu muszę napisać, że w łowickim Kauflandzie pracuje bardzo dużo przemiłych osób i nie można każdego wrzucać do tego samego worka.

 • Gość - niezalogowany 2017-09-17 22:31:38

  Na dziale mięsnym poprosiłam o kawałek sera koziego. Odeszłam i z ciekawości sprawdziłam cenę..... Cena ok, ale waga jakby za podwójny kawałek. Wrocilam na wagę na warzywa.... Zamiast 125g naliczono mi 250g! Wróciłam do Pani i stwierdziłam, aby jeszcze raz zwazyla ser i sprawdziła metkę jaką mi nakleila usłyszałam : `Nie wiem jak to się stało` no ja tym bardziej.... Uważajcie na dokładanie palca na wagę!!!

 • gość 2017-09-17 23:41:55

  LUDZIE !!!!!!!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ TROSZKĘ!!!!!!!!!!!!!!! Czy każdy nigdy w swojej pracy nie popełnił żadnego błędu, tacy jesteśmy nieomylni, idealni ...? Spójrzmy najpierw troszkę na siebie a potem oceniajmy innych!!!!!!!!!!!!


 • gość 2017-09-18 21:32:48

  Niestety nic te dwie panie nie nauczyło. Nadal są nieprzyjemne(jedna wczoraj popołudnie, druga dzisiaj popołudnie), nie odpowiadają na pytania, Wczoraj gwiazda witała klientów obgryzając skórki na palcach, dzisiaj druga ''prosi' segregować butelki przy zwrocie, Nic tych Gwiazd nie naprawi, Drogie Kierownictwo my klienci sugerujemy, że mamy tego dosyć, nie chcemy w ten sposób być witani. Ja jako klient domagam się zmiany tych dwóch pań, nikt nie mówi o zwolnieniu, przenieście je na inny dział!!!

 • gość 2017-09-24 12:49:35

  do piszacych komentarze, pamietajcie, ze bydlo nie stoi tylko za lada, ale o wiele czesciej bydlo robi zakupy, ten gosc od dwudziestu groszy i prywatnego sledztwa jest tego najlepszym przykladem, podobnie ten drugi, ktory pokazuje jablka kasjerce, co za miasto, co za ludzie...SYF, pozniej sie dziwia, ze bida i nic sie nie dzieje. banda frustratow spolecznych i degeneratow intelektualnych.

 • gość łowicz - niezalogowany 2017-10-03 23:44:38

  co się dzieje w kauflandzie w sobotę 30 09 17r.robiłam zakupy smród od wejścia ale w poniedziałek 2.10.17r. to już smród nie do wytrzymania,smród to mało powiedziane............co się tam dzieje?

 • Gość - niezalogowany 2018-08-15 15:18:25

  Witam wszystkich odwiedzajacych chce napisac o sytuacji ,która miała miejsce we wtorek 14.08 wchodzac do marketu juz od samego wejścia slychac bylo krzyki. Pani jak sie pozniej dowiedziałem manager marketu mobingowala jedna z pracownic. Jestem mezczyzna i słowa wulgarne nie sa mi obce. Jednak z ust kobiety i to jeszcze w stosunku do pracownicy bylo grubo nie na miejscu. Nie pierwszy raz slysze jak ta Pani tak sie wlasnie odzywa. Jako manager powinna budowac pozytywny wizerunek tej firmy. A nie wyladowywac swoje flustracje wobec pracownikow.

 • gość 2019-02-02 06:12:18

  Facet najwyraźniej nęka jedną z kasjerek a wy jeszcze nakręcacie jego fobie. Masakra.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-23 11:20:00

  Jaśnie Panie..Macieju oj Macieju
  Mobing typowy mobing!
  Ja bardzo lubię Panie kasjerki. Dla mnie ,starszej Pani ,mają cierpliwość i uśmiech.
  W Kauflandzie za krótki jest pas do odbioru towaru. . Wtedy tworzy się zator,gdy ktoś taki jak ja wolniej się pakuje,a starszych ludzi ciągle przybywa!Następny w kolejce się denerwuje i wyżywa się na Bogu Ducha winnej Pani Kasjerce.
  Pozdrawiam Was Panie i do anonimowego zobaczenia. Dla mnie jesteście wzorem uprzejmości i (wymuszonej) cierpliwości.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-25 23:04:37

  Gościu, licz pieniądze przy kasie i wołaj 40 czy 50 groszy, a nie jęczysz.

 • Dagmara - niezalogowany 2019-11-06 11:39:41

  Trzeba za każdym razem sprawdzać paragon po dokonaniu zakupów, żeby nie być (przez pomyłkę lub celowo) oszukanym.

 • Gość - niezalogowany 2019-11-13 20:07:19

  Żaden market nie jest uczciwy inne ceny na półkach A inne przy kasie więc z takiego nadzieją ja nie korzystam wolę 10 % więcej zapłacić w normalnym sklepie niż na jednym taniej A na 2 lub 3 drożej i czekać jeszcze w kolejce do kasy

 • Gość - niezalogowany 2019-11-13 20:10:34

  Może walnij foto tej barierki i sprawdzimy czy taka jest

 • Gość - niezalogowany 2019-12-02 20:23:25

  Pani która jest w informacji powinna zmienic pracę jest bardzo nie miła .Oczywiscie chodzi o Kaufland

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama