Piękno nie zna rozmiaru, czyli pokazy i targi mody plus size w Łowiczu

Spotkania, Piękno rozmiaru czyli pokazy targi Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/11/2019 14:20
Mirka Czubak

Dowiedziono tego ponad wszelką wątpliwość podczas Plus Size Fashion Days Poland. Podczas dwudniowego wydarzenia w łowickim Hotelu Eco pojawiali się wystawcy, styliści i wizażyści pokazujący kobietom o nieco okrąglejszych kształtach, że można być atrakcyjną bez względu na rozmiar. Wyjątkowe dni mody odbywały się w Łowiczu po raz pierwszy, a patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal.

W weekend w jednym miejscu (Hotel Eco Łowicz) spotkali się znani producenci i marki modowe plus size, projektanci, ich klienci oraz twórcy internetowi. W programie wydarzenia znalazł się wczorajszy pokaz mody, podczas którego modelki zaprezentowały kolekcje polskich marek odzieżowych i bieliźnianych oraz dzisiejsze targi.

Tragi, podczas których swoje propozycje pokazało ponad dwadzieścia marek z całej Polski zorganizowano z myślą o kobietach w rozmiarach od 42 do 62. Przez dwa dni swoje oferty prezentowali przedstawiciele branży odzieżowej, bieliźnianej, kosmetycznej oraz projektanci biżuterii.

Wydarzenie było dowodem na to, że styl, klasa i kobiece piękno nie zależą od noszonego rozmiaru ubrań. A  różnorodność  prezentowanych produktów zaczyna świadczyć o tym, że producenci coraz częściej zaczynają interesować się segmentem branży plus size. Marki zaczynają zdawać sobie sprawę, że kobiety chcą czuć się piękne i dobrze ubrane niezależnie od rozmiaru.

Organizatorzy zadbali również o dobre samopoczucie osób odwiedzających dzisiejsze targi. Wśród  wielu stoisk modowych można było skorzystać ze strefy odpoczynku z leżakami, napić się pysznej kawy, wykonać sobie bezpłatny makijaż czy wystylizować fryzurę. Z kolei dla najmłodszych uczestników przygotowano gry, zabawy, malowanie buziek, popcorn oraz słodkości

 

Piękno nie zna rozmiaru, czyli pokazy i targi mody plus size w Łowiczu komentarze opinie

  • gość 2019-11-18 09:17:00

    Straaaaszne.

  • gość 2019-11-18 14:05:51

    Naprawdę jest rozmiar 64??? I dlaczego na większości plakatów prezentujących firmy odzieżowe są jednak panie o rozmiarze 38 - 40?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama