Pierwsza odsłona Wakacji z Tratwą na Fali za nami!

Pływanie, Pierwsza odsłona Wakacji Tratwą nami! - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/07/2019 12:55
Mirka Czubak

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza odsłona „Wakacji z Tratwą na Fali” . Z darmowej nauki wiosłowania w kajaku skorzystało ponad 70 osób!

Wczorajsze (17 lipca) wydarzenie było doskonałą okazją do nauki wiosłowania oraz aktywnego wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Najmłodsi pod czujnym okiem instruktorów z KTK „Tratwa”, czerpali radość z pierwszych kroków w kajaku.

Tegoroczna odsłona „Wakacji z Tratwą na Fali” okazała się rekordową pod względem ilości uczestników.

- Każdorazowo na wakacyjne spotkania z kajakami przychodzi do nas około 50 osób, tym razem zaskoczyła nas ilość osób która odwiedziła nas nad Bzurą – mówi Agnieszka Walczak-Caban.

W czasie trwania czterogodzinnego dyżuru z kajakami, z darmowych zajęć skorzystało ponad 70 osób.

Kolejne spotkanie zaplanowano na 12 sierpnia przy przystani miejskiej w godzinach 14-18. Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Gminy Miasta Łowicz w ramach zadania publicznego.

Pierwsza odsłona Wakacji z Tratwą na Fali za nami! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 12:14:49

    Tylko ze na zdjęciu jest tez kajak powiatu

  • Jack Black - niezalogowany 2019-07-19 14:54:43

    To powinno się nazywać "wakacje z trawą na fali"... Dopiero byłaby radość

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama