Pierwsze warsztaty muzyczno-taneczne "Muzyczne przygody z Panią Nutką" w ŁOK

Warsztaty, Pierwsze warsztaty muzyczno taneczne Muzyczne przygody Panią Nutką - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/09/2019 13:17
Mirka Czubak

2 września w Łowickim Ośrodku Kultury rozpoczęły się cykliczne warsztaty dla dzieci przedszkolnych pn. Muzyczne przygody z Panią Nutką. Jest to inicjatywa w ramach projektu ŁOK-u „Od Was dla Was”, który został sfinansowany z programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019″

W poniedziałkowych zajęciach wzięło udział ponad piętnaścioro dzieci. Tytułowa pani Nutka wprowadziła dzieci w muzyczny świat. Dzieci nauczyły się piosenki pt.: "Nutki", następnie wysłuchały i omówiły bajkę "Nutka kapryśnica". Na koniec uczestniczy wzięli udział w tanecznej  zabawie muzycznej "Kapryśna nutka".

Celem warsztatów jest umożliwienie rozwijania indywidualnych talentów, zainteresowań i predyspozycji artystycznych u dzieci, kształtowanie ich osobowości, twórczości i muzykalności. Warsztaty odbywać się będą raz w tygodniu w poniedziałki, od 2 września do 4 listopada br. (cykl 10 warsztatów) o godz. 17.00 w sali Łowickiego Ośrodka Kultury.

zdjęcia: ŁOK

Pierwsze warsztaty muzyczno-taneczne "Muzyczne przygody z Panią Nutką" w ŁOK komentarze opinie

  • GośćJa - niezalogowany 2019-09-09 08:25:23

    Ciekawe gdzie było ogłoszenie o naborze dzieci.na zdjęciu widać czyje dzieci mogły się dostać. Szkoda że Pani z przedszkola stokrotka wybrała sobie kto będzie uczestniczył.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama