Pijany kierowca zderzył się z pijanym rowerzystą

Wypadki i kolizje, Pijany kierowca zderzył pijanym rowerzystą - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/09/2019 11:50
Mirka Czubak

Do 2 lat więzienia grozi 54-letniemu kierowcy opla, który będąc pod wpływem alkoholu zderzył się z nietrzeźwym rowerzystą. Cyklista trafił do szpitala ale nie wymagał dalszej hospitalizacji.

W czwartek (12 września) około godziny 20:00 w miejscowości Sierżniki doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń wynika, że 76-letni rowerzysta poruszał się drogą w kierunku miejscowości Boczki, kierujący Oplem Corsą 54-latek, który jechał w tym samym kierunku z niewyjaśnionych przyczyń uderzył w cyklistę.

- 76-letni mężczyzna trafił do szpitala na badania, które wykazały, że nie potrzebuje on dalszej hospitalizacji – informuje kom. Urszula Szymczak rzecznik łowickiej policji.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że obaj mężczyźni są kompletnie pijani. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u kierującego samochodem ponad 1,5 promila u cyklisty blisko 2 promile.

Kierujący rowerem otrzymał mandat karny. Natomiast kierowca Opla odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Dodatkowo ukarany zostanie  za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Pijany kierowca zderzył się z pijanym rowerzystą komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 20:44:08

    Pewnie obydwaj z zatorza!

  • KatoPedo - niezalogowany 2019-09-15 00:00:19

    takie rzeczy to tylko w pasiakowie, haha durne kato pasiaki bez perspektyw ważne, że rozgrzeszenie dostaną, prawda? :D

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama