Piknik na zakończenie wakacji na os. Dąbrowskiego (ZDJĘCIA)

Zarządy osiedli, Piknik zakończenie wakacji Dąbrowskiego (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 31/08/2019 15:57
Martyna Czekalska

Zarząd osiedla Henryka Dąbrowskiego w Łowiczu wspólnie z Łowicką Spółdzielnią Mieszkaniową zorganizowali dziś (31 sierpnia) piknik rodzinny na zakończenie wakacji. Zabawa potrwa do godziny 18.

Osiedlowa impreza rozpoczęła się o godzinie 14 na placu w szczycie bloku numer 8 oraz na parkingu przed blokiem numer 5.

Dla najmłodszych przygotowano takie atrakcje jak dmuchana zjeżdżalnia, kule wodne z basenem, dart, trampoliny czy tzw. symulator przeciążeń lotniczych. Jak na każdym pikniku nie brakowało dzieci, które zażyczyły sobie pomalowania twarzy. Mali mieszkańcy mogli też obejrzeć radiowóz oraz wóz strażacki.

Organizatorzy zadbali o poczęstunek: kiełbaski i kaszanki z grilla, owoce, ciasta, popcorn i napoje.

Zabawa potrwa do godziny 18.

Piknik na zakończenie wakacji na os. Dąbrowskiego (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama