Piknik rodzinny w Przedszkolu Tere-Fere

Edukacja, Piknik rodzinny Przedszkolu - zdjęcie, fotografia
Tere-fere 07/06/2019 13:19
CZE 06
Os. Bratkowice 2, Łowicz godz: 14:00

W czwartek 06.06.2019 r. w Niepublicznym Przedszkolu TereFere-filia odbył się Rodzinny Piknik na Dzikim Zachodzie, który połączył trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka a także Dzień Ojca.

Impreza o takim charakterze miała miejsce w naszej placówce po raz pierwszy. Dzień Rodziny jest doskonałą okazją do integracji przedszkola z rodzinami przedszkolaków. Tegoroczna uroczystość odbyła się w konwencji country i cieszyła się dużym zaangażowaniem ze strony rodziców, którzy zaopatrzyli się w przebrania tematyczne. Nie obyło się bez darmowych atrakcji m.in. przejażdżka kucykiem, wata cukrowa, popcorn, dmuchane zjeżdżalnie, kiełbaska z grilla. Uroczystość zapoczątkowały popisy  taneczne wszystkich przedszkolaków, a po chwilach wzruszeń nastąpiła wesoła zabawa przy dźwiękach muzyki country.

Śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczny piknik był prawdziwie rodzinną uroczystością, która długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych i ich najbliższych.

Piknik rodzinny w Przedszkolu Tere-Fere komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 15:07:02

    Oj chyba po raz pierwszy pod tą nazwą, juz bowiem były w tym przedszkolu podobne imprezy jak np. wciąż niezapomniany dzień rodziny 2016 super impreza. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 15:08:40

    No pamiętam ten dzień i rok następny też pełen emocji, pewnie komuś z przedszkola o tych imprezach się zapomniało...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama