Piknik strażacki w OSP w Gzince (ZDJĘCIA)

Straż Pożarna, Piknik strażacki Gzince (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 29/09/2019 22:04
Martyna Czekalska

Wczoraj (28 września) na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gzince (gmina Łyszkowice) odbył się piknik strażacki organizowany przez miejscowy zarząd OSP oraz rady sołeckie Gzinki i Nowych Grudz.

Podczas sobotniej imprezy miało miejsce oficjalne przekazanie do użytkowania zmodernizowanego garażu oraz nowego sprzętu ratowniczego. Doszło też do otwarcia placu zabaw i siłowni zewnętrznej utworzonych na terenie jednostki z funduszy sołeckich.

Pozyskany sprzęt, odnowiony garaż i miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu poświęcił ks. Jerzy Modelewski, diecezjalny duszpasterz strażaków oraz proboszcz parafii p.w. św. Kazimierza Królewicza w Łyszkowicach.

Uroczysta zbiórka była też okazją do wręczenia wyróżnień dla dzieci z młodzieżowych drużyn pożarniczych za udział w tegorocznych zawodach. Prezes OSP Waldemar Krajewski dziękował też instytucjom i firmom okazującym pomoc dla jednostki.

Piknik strażacki w OSP w Gzince (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama