Piłkarskie derby regionu już za dwa dni. Kibice Pelikana jadą do Skierniewic


Portal lowicz24.eu
Autor: Martyna Czekalska
12/09/2019

Piłka nożna Łowicz
  • 14WRZ

    Kiedy: , godzina: 14:00
    Gdzie: Skierniewice, ul. Pomologiczna 8

Już w najbliższą sobotę (14 września) Pelikan Łowicz zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice w meczu 8. kolejki III ligi. Kibice biało-zielonych, którzy udadzą się na derby regionu, mają swoją zbiórkę przed budynkiem klubowym przy ul. Starzyńskiego.

Pierwszy gwizdek sędziego w sobotnim pojedynku derbowym zabrzmi o godz. 14:00. Na godz. 12:00 zaplanowano zbiórkę kibiców Pelikana, którzy samochodami udadzą się na wyjazd do Skierniewic. Fani biało-zielonych spotkają się przed budynkiem klubowym przy ul. Starzyńskiego 6/8. Klub nie organizuje wyjazdu.

Pojedynki obu zespołów od lat elektryzują kibiców piłki nożnej z obu miast. W ubiegłym sezonie rewelacyjny beniaminek ze Skierniewic dwukrotnie pokonał łowicką drużynę. Biało-zieloni tym razem będą chcieli zrewanżować się rywalom zza między za ostatnie niepowodzenia.

W sobotę na boisku zobaczymy jednak dwa zupełnie różne zespoły. Co więcej, piłkarze stanowiący o sile Unii w ubiegłym sezonie, latem wzmocnili drużynę Pelikana. Mowa o Patryku Pomianowskim, Macieju Wyszogrodzkim i Damianie Warchole, najlepszym strzelcu „Ptaków”. W drużynie gospodarzy zobaczymy za to byłych piłkarzy Pelikana, m.in. Michała Wrzesińskiego czy Rafała Parobczyka.

Po siedmiu kolejkach w tabeli wyżej plasuje się Pelikan. Podopieczni Mykoły Dremliuka zajmują 5. miejsce, ale zaledwie o jeden punkt wyprzedzają siódmą w stawce Unię.

Jak czytamy na stronie internetowej Unii, w sobotę bilety będzie można kupić już od godz. 12:45.

 
Piłkarskie derby regionu już za dwa dni. Kibice Pelikana jadą do Skierniewic - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Piłka nożna


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu