Pinpongowy PGE Narodowy z łowickim akcentem

Tenis stołowy, Pinpongowy Narodowy łowickim akcentem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/09/2018 11:42
Katarzyna Gajda

W pierwszą wrześniową sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się impreza organizowana przez Polski Związek Tenisa Stołowego pn. „Pingpongowy PGE Narodowy”.

Impreza, której celem jest propagowanie i upowszechnianie tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży przyciągnęła 1 września na Stadion Narodowy w Warszawie tłumy zainteresowanych. Na stadionie rozstawiono aż 56 stołów, na których rozgrywano mecze.

Kibice mieli okazję obejrzeć pojedynki w gwiazdorskiej obsadzie – mistrz świata z 1991 roku Jorgen Persson zmierzł się z Peterem Korbelem, zaś Lucjana Błaszczyka przygotował pokaz z Norbertem Stolickim.

W czasie imprezy z zawodowym tenisem stołowym pożegnał się Lucjan Błaszczyk. Ponadto rozegrano mecz ekstraklasy mężczyzn pomiędzy Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki a Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz (zwycięstwo Bogorii 3:2), rozegrano turnieje dla dzieci oraz zorganizowano najliczniej obsadzony w historii turniej organizowany przez PZTS w kategorii OPEN, przeznaczony dla zawodników grających co najwyżej w drugiej lidze.

W tym ostatnim w grupie 360 startujących zawodników, bardzo dobrze wypadli tenisiści UMKS Księżak Łowicz. Piotr Podsędek zakończył zawody na miejscach 7-12, a Mateusz Podsędek i Szymon Sierota na miejscach 28-36.

Reklama

Pinpongowy PGE Narodowy z łowickim akcentem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama